Paragon İsimli Yeni MOBA Oyunu İçin Sistem Gereksinimleri

Paragon İsimli Yeni MOBA Oyunu İçin Sistem Gereksinimleri

Paragon MOBA oyunu olarak duyurulan ve Epic Games bünyesinde geliştirilen yeni projeler arasında bulunuyor. Şimdiye kadar birçok oyunu başarıyla oyun dünyasına kazandırmış olan ekibin yeni oyunu da ses getirecek gibi gözüküyor. Bunu hesaba kattığımızda ise 2016 yılının yaz aylarında bizlerle buluşacak olan oyunu sabırsızlıkla beklememek elde değil. Epic Games tarafından duyurulan bir güzel haber ise Paragon erken erişim müjdesiyle oyunculara ulaştı. Tabi bunun için öncelikle oyunun Founder’s Pack setini satın almanız gerekiyor.

Paragon Founder’s Pack satın al opsiyonu sayesinde oyuna yakın zamanda giriş yaparak yaz aylarına kadar erken erişimden yararlanıp tadını çıkarabilirsiniz. Bunun haricinde ise oyun tam anlamıyla çıkış yaptığında birbirinden farklı özelliklerle avantaj sağlayabilirsiniz. Bunun için Paragon minimum sistem gereksinimleri oyuncularla paylaşılarak birde uyarı yayınlandı. Bu uyarıya göre ise sistemi yeterli olmayan oyuncuların erken erişimde sıkıntı yaşayabileceği üzerinde durulmuş.

Paragon Founder’s Pack Sistem Gereksinimleri

Paragon Founder’s Pack erken erişim avantajı ile oyuna girecek olan oyuncuların özellikle sabırlı olması gerektiği uyarısı yapıldı. Çünkü mevcut sistem gereksinimleri yaz aylarında daha gelişmiş bir optimizasyona sahip olabilecek. Bu yüzden şuan için sistemi kaldırmayan oyuncuların oyuna giriş yapmamaları daha verimli olacak gibi gözüküyor. Paragon Founder’s Pack satışı ise epicgames.com/paragon/ adresi üzerinden yapılmaktadır.

İlk sırada yer alan sistem özellikleri minimum sistem gereksinimlerine eş değerken, ikinci sıradaki özellikler Paragon optimum sistem gereksinimlerini ifade ediyor.

  • İşlemci

-Intel Core i5 @ 2.5 GHz

-Intel Core i5 @ 2.8 GHz

  • RAM

-4 GB Bellek

-8 GB Bellek

  • Ekran Kartı

-nVidia GeForce GTX 460 1 GB ya da AMD Radeon HD 6870 1 GB

-nVidia GeForce GTX 660 2 GB ya da AMD Radeon HD 7870 2 GB

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir