Palantis Online İnceleme

Palantis-online

Palantis Online, MMORPG ve strateji oyun türlerini bir araya getiren, yazılım ve konusu tamamen Türk yapımı olan online savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Palantis Online’da olaylar Orta Çağ zamanlarında vuku buluyor. Web tabanlı olarak oynanan bu oyunda köyünüzü geliştirerek ihtiyacınız olan odun, metal, maden ve tarlaları geliştirdikten sonra savunma ve saldırı için de özel askerler üretmeniz gerekiyor. Oyunda iyi bir yerlere ulaşabilmek için sadece fazla asker basmak yetmiyor, taktiğinizi iyi belirleyin ki kimse sizi kolay lokma zannetmesin.

Palantis oyununu browser üzerinden milyonlarca online oyuncu ile aynı anda oynayabilirsiniz. Palantis Online diğer oyunlara nazaran çok farklı bir savaş sistemine sahiptir. Normal oyunların savaşlarından farklı olarak savunma için farklı bir taktik belirleyerek saf sistemi oluşturmanızın yanı sıra 6 turlu savaş taktiği bulunmaktadır. Palantis’te krallar aralarında savaşabilir, düşman gördüğünüz kişiye sağlam bir ordu kurarak onu alt edip ne kadar güçlü olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Palantis haritasından kendinize birini seçerek ona meydan okuyup savaşma şansınız da bulunuyor.

Palantis Online’da tek başınıza sıkılırsanız aynı amaca hizmet eden diğer kişiler ile birlik kurarak ortak hareket edip daha başarılı olabilirsiniz. Oyunda politik hamleler de önemli, isterseniz dostlarınızla sırt sırta savaşıp yardımlaşırken düşmanlarınıza korku salabilirsiniz. Klanlara katılmak büyük savaşlardan ganimetler elde etmenizi, diğer saldırılara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Tabi, avantajların yanı sıra kötü yanları da var, kendinizle alakalı olmayan büyük bir rakibe karşı yapacağınız savaşta ağır darbeler alarak büyük kayıplar verebilirsiniz. Oyunda hızlı gelişmek için iyi bir ekibe ihtiyacınız var, tek tabanca takılacağım derseniz gelişiminiz biraz daha yavaşlayacaktır.

Palantis’te çok zayıf olduğunu düşünenler için özel büyü sistemi yer almaktadır. Sizden çok güçlü biri saldırı yapacaksa ona büyü yaparak kendinizi savunabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir