Overwatch’tan Tracer Heroes of the Storm’a

Overwatch'tan Tracer Heroes of the Storm'a

Overwatch oyunu için artık sona yaklaşıldı. Oyunun geliştirme işlemleri bitirilme noktasındayken artık yayınlanmasına da kısa bir süre kaldı. Ancak bu aralar gerek animasyon filmleriyle gerekse oyun içi detayların karşımıza çıkmasıyla oyun deneyimini şimdiden yaşamaya başladık. MOBA türünü andıran bir shooter oyunu olan Overwatch karakterlerinden Tracer en son Alive isimli animasyonda bizlere tanıtılmıştı. Dolayısıyla oyun severlerin ilgisini çeken bir karakter haline gelmişti.

Şimdi ise Tracer Overwatch’tan Heroes of the Storm’a konuk oluyor. Blizzard tarafından MOBA oyunları arasındaki karakterlerin transfer edilerek bir oyunda toplandığı Heroes of the Storm oyunu gerçekten üstün bir performans sergileyecek gibi duruyor. Kim ne derse desin birbirinden yetenekli kahramanların bir arada olması oyunculara enfes dakikalar yaşatacaktır. Bu bağlamda Overwatch oyununu temsilen de hızlı ve yetenekli assassin Tracer seçilmiş. Birçok oyun sever için doğru karakter tercihi olarak adlandırılıyor.

Overwatch Ne Zaman Çıkıyor?

Overwatch çıkış tarihi resmi olarak Blizzard tarafından duyuruldu. Buna bağlı olarak 24 Mayıs 2016 tarihinde oyuncularla buluşacak olan oyunun hem MOBA hem shooter severleri başına kilitleyeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Fakat Blizzard tarafından bu süreç zarfında duyurulacak detaylarda oyun kadar merak ediliyor. Son olarak ilk yayınlanan animasyonun haricinde ikinci bir animasyon yayınlayarak Overwatch Alive ismiyle oyunculara sunuldu.

Bu noktada Blizzard önemsediği MOBA oyunlar arasında olan Overwatch oyunu ile alakalı olarak ciddi bir çıkış yakalamayı umuyor diyebiliriz. Oyunun birçok türü kapsayan bir şekilde çıkması ise muazzam bir oyun deneyimi sunacak. Bu yüzden de geniş bir kitleye hitap edeceğinden dolayı animasyonlarla kitlenin belki de sabit kalması sağlanmaya çalışıyor. Tracer ise bir süre beklenti içindeki oyuncuları Heroes of the Storm ile oyalayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir