Overwatch Yeni Sinematikle Karşımızda

Overwatch Yeni Sinematikle Karşımızda

Overwatch oyunu Blizzard tarafından geliştirilen ve online arena türüne hitap eden yeni bir oyun. Uzun zamandır duyurulan ve bu duyuruların dışında verilen detaylarla oyuncularda heyecan yaratan oyun son dönemlerde videolarla adından söz ettiriyor. Takım tabanlı bir oyun olmasının verdiği heyecanla oyuncuların bir arada oynayabileceği yeni bir multi platform olacağından şüphemiz yok. Ancak grafik konusunda Blizzard gerçekten bir şeyleri değiştirmeye başladığını kanıtlıyor.

Overwatch sinematik videosu ile üst düzey bir oynanabilirliği iyi grafiklerle sunacağını teyit eden firma yeni yıla hızlı başlamak istiyor. 2016 yılının sevilen ve beklenen oyunları arasında daha çıkışına zaman varken yer bulan Overwatch oyunu oyun dünyasını sallayacak gibi duruyor. Henüz çıkış tarihi tam anlamıyla netlik kazanmasa da Blizzard tarafından yapılan tanıtımlarda oyuncuların ciddi bir bekleyiş içine girdiğini biliyoruz.

Yakın bir zamanda Overwatch sistem gereksinimleri başta olmak üzere daha fazla detayın sunulacağı ise bu gelen fragmanla netlik kazandı. Özellikle yayınlanan sinematiğin ardından paylaşılacak her detayın oyun içinde yer alan noktalara değineceğini biliyoruz. Oyunda sahip olacağımız karakterleri tanıma fırsatı bulduğumuz videoda gerçekten Blizzard için çok büyük bir gelişim söz konusu olmuş. Bu noktada yayınladığı sinematiklerle oyuncuları büyüleyen firmanın bu huyundan vazgeçmeye hiç niyeti yok diyebiliriz. Overwatch fragmanı ile oyun hakkında 2 dakikalıkta olsa bilgi sahibi olabiliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir