Overwatch İnceleme Puanları Gelmeye Başladı

Overwatch İnceleme Puanları Gelmeye Başladı

Uzun zamandır beklenen Overwatch çıkış tarihi nihayet geldi çattı. Dün itibariyle ise aşırı bir yüklenmeyle sunucular adeta durma noktasına geldi. Bu kadar ilgiyi eminiz ki Blizzard bile beklemiyordu. Erken erişim konusunda biraz pasif kalsa da çıkışıyla beraber büyük bir kitlenin akın etmesine şahit olduk. Günümüzden bir tık ötede geçen oyun tam anlamıyla bir MOBA oyunu olarak lanse edilse de görünen o ki durum biraz içerikten farklı. Oyun mecraları şu güne kadar klasik bir MOBA olarak nitelendirse de ters köşe olduklarını itiraf ettiler. Dün çıkan oyunu çok sayıda mecra hemen incelemeye alarak değerlendirmelerde bulundu.

Overwatch inceleme puanları birçok açıdan önem arz ediyor. Oyuncu ve geliştirici arasındaki en şeffaf köprü olan puanlardan ise şuanda bazıları ulaşmış durumda. Fakat geldikçe güncellenecek olan tabloda tüm dünya genelinde önemli oyun portallarının yer aldığını belirtelim. Elini çabuk tutan portalların verdikleri puanlara bakacak olursak alternatiflerine kıyasla daha dikkat çekici puanların sahibi oldular. Geçtiğimiz hafta Doom inceleme puanları sanılanın aksine bir hayli vasat çıkmıştı. Fakat çok daha az göz önüne çıksa da Overwatch daha yüksek puanlar alarak yoluna devam edecek. Toplam 21 farklı karakteri Tank, Support, Defence ve Offence olmak üzere 4 ayrı sınıfta sunan Overwatch incelemesi gelecek güncellemelerle daha da verimli olacak gibi gözüküyor.

  • Attack of the Fanboy: 5/4.5
  • Game Informer: 10/10
  • CGMax: 10/8
  • Twinfinite: 5/5
  • GameSpot: 10/9
  • Destructoid: 10/10
  • The Escapist: 5/5

Overwatch Animasyon Serisi Sonlandı

Overwatch animasyon serisi bildiğiniz gibi oyunun çıkış tarihine kadar sürekli olarak yenilenen içerikleriyle yayınlanan videoları kapsıyordu. Bunlardan sonuncusu ise Owerwatch Hero isimli video oldu. Soldier 76 isimli karakterin ön plana çıktığı video çıkıştan bir gün önce 23 Mayıs 2016 tarihinde yayınlandı. Şimdi ise karakterlerle epik bir dünyada savaşma zamanı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir