Overwatch Beta İçin İkinci Davetiye Dönemi Başladı

overwatch beta

Overwatch beta sürecinin başlamasıyla birlikte internette en çok konuşulan oyunların arasına girdiğini söylemek yanlış olmaz. Zira bu kadar talebin beklenmediğini açıklayan geliştiriciler sundukları beta test sürecinde davetiyelerin çok hızlı tükendiğini ve çok sayıda talep olduğunu bildirdi. Buna bağlı olarak ikinci bir davetiye dağıtımına başlayacak olan geliştiriciler Overwatch betasını oynamak isteyen oyunculara bir şans daha sunacak.

Overwatch geliştiricisi Blizzard şirketi davetiye taleplerinin arasından seçtiği kişilere Overwatch beta key vererek sürece dahil ediyordu. Ancak ilk davetiye dalgasından faydalananlara bakıldığında genelde YouTube ve Twich üzerinden yayın yapan kişiler olduğu dikkatlerden kaçmadı. Beta sürecini reklama çevirmeyi başaran Blizzard şirketi normal oyuncuların çok ağır tepkilerine maruz kaldı. Aslına bakarsanız bu ikinci davetiye döneminin başlamasında birazda bunun payı var.

Oyuncuların tekrardan Overwatch betasını oynayabilmelerini sağlayacak olan davetiyeler açıklanmaya başlandı. Bunu resmi Twitter hesabından duyuran Blizzard ‘Beta girişleri için onay alan yeni talepler var. Mail adresinizi kontrol ederek Overwatch beta sürecine katılabilirsiniz.’ cümlelerini kullandı. Bunun ardından Battle.net sitesi üzerinden yapılan beta başvurularını görmek isteyen oyuncular siteye hücum etti. Fazlasıyla sitem eden oyuncuların bu denli oynama isteğine ise kimse tarafından anlam verilemiyor. Ancak şuanda söylenebilecek bir şey varsa oda Overwatch betasının oldukça popüler olduğu.

İlk davetiye sisteminde oynama şansı yakalayamadıysanız Battle.net üzerinden yaptığınız başvurunun sonucunu görebilirsiniz. Buna bağlı olarak mail adresinize teslim edilecek olan Overwatch beta key kodu ile sürece dahil olma şansınız var. Sonrasında ise oyunu ilk oynayanlardan birisi olarak geri bildirimlerinizle daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak için hataları bildirebilirsiniz. Özellikle oyunun resmi çıkış tarihine kadar hatalardan arındırılması için bu süreçler fazlasıyla önemli.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir