Overwatch Beta Çok Yakında Geliyor

Overwatch Beta

Blizzard son dönemlerin en üretken oyun firmalarından birisi. Özellikle World Of Warcraft serisiyle dikkatleri üzerine toplayan şirket bunun üzerine birde Diablo ile atak yaptı. Oyun sektörüne ardı ardına güncel oyunlar vermesinin yanı sıra DLC ve ek güncelleştirmeler dağıtarak oyunculara adeta bir şölen havası yaşattı.

Blizzard tarafından geliştirilen fakat pek reklamı yapılmayan bir oyunsa Overwatch. Oyunun reklamının bireysel olarak yapılmamasının yanı sıra Amazon üzerinden sunulmasının haberi bile verilmemişti. Her ne kadar şuan için beta versiyonunun aktif olmamasına rağmen platformlara eklenirken haber verilen oyunlar arasında yer almadı. Tamamıyla sıkı takipçilerin Amazon üzerinde resmi Blizzard hesabında gördükleri Overwatch oyunu yetkililere iletilen sorularla öğrenildi. Aniden eklenmiş olan oyunun erişiminin kapalı olmasına karşın çok yakında hem betasının hem yeni DLC dosyalarının aktif olacağına dair haberler dolaşıyor.

Bunların en garantileri arasında paylaşılan görsel var. Resmi hesap üzerinden paylaşılan görselde ‘Overwatch, Beta Coming Soon 2015’ yazıyor. Aynı zamanda playoverwatch.com adresinin linki verilmiş. Siteye girerek beta için kayıt olmamız isteniyor. Beta kaydını oluşturduktan sonra 24 Eylül itibariyle aktif olan oyunu ilk deneyimleyenler arasında olabileceğiz. Blizzard tarafından yapılan resmi açıklamalara bakılırsa Twitter üzerinden de oyunla ilgili birçok bilgi paylaşımı gelmeye başlamış.

Örneğin Blizzard resmi hesabı üzerinden en son yapılan açıklamalardan birisi yine Overwatch oyunuyla ilgili. ‘’Aussies and kiwis! The Overwatch beta is coming soon so be sure to sign up today’ yazan tweet oldukça ilgi uyandırdı. ‘Overwatch betası çok yakında aktif olacak, bugün kayıt yaptırdığınıza emin olun’ yazan tweet herkesi oyuna karşı bir adım daha yakınlaştırdı. Blizzard tarafından çıkan köklü oyunlar kadar etki yaratır mı bilinmez ama Overwatch kesinlikle denemeye değer.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir