Overwatch Açık Betası Sonlandı

Overwatch Betası Sonlandı

Overwatch oyunu artık çıkış yapmak için son hazırlıklarını tamamlamak üzere. Öyle ki 4 Mayıs 2016 tarihinde Overwatch açık betası başladı. Test oyununda en ilginç kısım ise oyuna dair tüm hazır içeriğin bizlere sunulmuş olmasıydı. Yani bir bakıma oyunu erkenden oynama imkânına erişmiştik. Üstelik genelde 3 günle sınırlı tutulan beta süresini 9 Mayıs 2016 tarihine kadar sunan Blizzard 5 günlük bir macerayı tüm oyun severlerin beğenisine sundu. Bu doğrultuda birçok oyuncunun memnun kaldığını söylemek mümkün olabiliyor. Çünkü bu tarz beta faaliyetleri oyuncuların oyuna karşı olan ilgilerini daha da üst noktalara taşıyor.

Nitekim geçtiğimiz gün ayın 9’unda bitmesi planlanan beta süreci bir Blizzard sürpriziyle uzatılmıştı. Normalde geçen hafta Çarşamba günü saat gece 02.00 sularında başlayan beta süreci 9 Mayıs 2016 tarihinde saat 20.00’da bitecekti. Ancak Blizzard milyonlarca oyuncunun oyuna dahil olduğunu, geri bildirim oranının gerçekten üst düzey olduğunu, bu sayede daha fazla kahramana ulaşabilmek adına beta süresinin uzatıldığını duyurdu. Bugün içerisinde yani 10 Mayıs 2016 tarihinde saat 20:00 civarında sonlanan Overwatch açık beta Blizzard için olduğu kadar oyuncular içinde son derece verimli geçti.

Overwatch Açık Beta Detayları

Overwatch açık beta tarihleri boyunca oldukça klasik görünen bir yapıya hizmet etmedi. Bunun yerine oyuna dair birçok içeriği oyunculara sunmasının yanında birde oyunun çıkış yapacağı günkü modülünü tanıma fırsatı yarattı. Bu birçok oyun şirketinin ya da oyun betasının bize sunamayacağı kadar mükemmel bir algı yarattı.

Çok oyunculu takım modülüne dayanan shooter oyunu Overwatch çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazla kişiye ulaşacak gibi gözüküyor. Eğer normal şartlarda mevcut fikriniz oyunu almamaya yönelikse mutlaka açık beta görüntülerine YouTube gibi kanallardan ulaşın. Bu sayede Overwatch oyunu hakkında daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir