Overkill 3 Android Oyun İncelemesi

overkill-3-android-oyun-inceleme
Overkill 3 oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak edinebileceğiniz 20 milyon civarı oyuncusu olan bir Android oyunu. Dünyanın feodal bir savaşa sürüklendiği kaos ortamını konu alan oyunda insanlığın tüm umudu sizsiniz. Karanlık güçler için çalışan ve size karşı çatışan asker mangaları, hiç beklemediğiniz bir yerde sizi hedef alan keskin nişancılar ve seri katiller. Hepsi düşmanınız ve sizin hepsini alt etmeniz gerekiyor. Çünkü dünyanın kurtarılması gerekiyor.

Overkill 3 oyununda özellikle grafik modellemeleri çok başarılı. Silahlar çok benzer şekilde yapılmış ve çevre modellemeleri sürekli geliştiriliyor. Terk edilmiş virane şehirler, sosyal yapılar, yağmalanmış iş yerleri gibi dekorlar oyunun görsel yapısını adeta bir konsol oyununa taşımış. Oyunda uzun namlulu hücum tüfeği, av tüfeği, sniper ve cephaneyi oluşturabilecek her silah bulunuyor. Tüm bu cephanenle düşmanlarının karşısında durabilecek misin? Oldukça başarılı grafik modellemelerine gerçekten konsolda oynuyormuş hissi veren gerçekçi roller eklenmiş. Adamımızın sürekli olarak yaptığı hareketler ve düşmanların bitmek bilmeyen stratejileri.

Örneğin klasik bir savaş oyununda bir karakterin hareketleri bellidir. Ancak Overkill 3 tam tersi olarak tasarlanmış. Bir keskin nişancı sizi hedef alıyor ancak ateş etmiyor. Çünkü ıskalama şansı olduğunun bilincinde davranıyor. En uygun zamanda sizi vuruyor. Baktığınız zaman sizi yürüdüğünüz sokak boyunca takip ettiğini anlıyorsunuz. Ya da üstünüze doğru gelen bir grup asker hepsi stratejik olarak dağılıyor ve siz tek başınıza daha gelişmiş bir taktik kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

Overkill 3 başarılı olmanın zor olduğu bir savaş aksiyon oyunu olarak telefon üzerinden bizi gerçek bir savaşa davet ediyor. Siz ileri seviyelere geçtikçe düşmanlarınızda sizin gibi büyüyecek. Bir yerden sonra feodal güçler tarafından üzerinize salınmış robotlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu mekanik canavarlara karşı dünyayı savunduğunuz Overkill 3 heyecan dolu!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir