Outlast 2 Oynanış Videosu Nihayet Bizlerle

Outlast 2 Oynanış Videosu Nihayet Bizlerle

Outlast oyunu şimdiye kadarki en başarılı korku temalı oyun olarak tarihe adını yazdırmışken geliştiricileri rahat durmuyor. İlk olarak hikâyeye ayrı bir soluk katmak amacıyla Outlast: Whistleblower içeriğini duyuran Red Barrels bunun hemen ardından 2015 yılı içerisinde Outlast 2 oyununu geliştirmeye başladılar. Bunun duyurulmasıyla birlikte oyun dünyasında korku severleri müthiş bir maceranın beklediği biliniyordu. Ancak buna rağmen çok geniş bir ses getirmesinde grafik anlamında yaşanacak gelişmelere bağlıydı. Gerçektende beklenilen oldu ve ciddi boyutlara ulaşan bir oyun modu aktif hale geldi.

Outlast 2 oyunu için ilk olarak geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir oynanış videosu yayınlanmıştı. Kısa olmasına karşın etkileyici bir grafik kalitesine ulaştığını bize göstermek isteyen Red Barrels amacına ulaşmıştı. Görünen o ki oynanabilirlik açısından da yeni bir temel üzerine geliştirilmeye devam ediliyor. Eğer mevcut oyunda dikkatinizi çeken detaylardan birisi bu olacaksa emin olun korkunun dozunun da artacağı kesindir. Keza ne kadar rahat ve işlevsel bir oynanabilirlik sağlanırsa o kadar geniş bir içerik yelpazesi bizi bekliyor olacak. Outlast 2 oynanış videosu bu noktada gerek karakterimizin yalnızlığını gerekse korku ritüellerini bize iyi yansıtabilen bir içerik olmuş.

Outlast 2 Ne Zaman Çıkacak?

Outlast 2 çıkış tarihi için henüz net bir detay ve tarih paylaşılmadı. Fakat gerçekten oyunu bekleyen çok geniş bir kitlenin var olduğunu görebiliyoruz. Bunun en büyük nedeni olarak ilk oyundaki başarı gösterilebilir. Zaten korku oyunları arasında başarılı olan çok yoğun bir yapım bulunmazken Outlast serisi bu alanın hakimiyetini ele geçirecekmiş gibi duruyor. Şimdilik beş buçuk dakika uzunluğundaki Outlast 2 oynanış videosu ile oyun hakkında biraz daha heyecanlanmamızı sağlayan video dışında bir içerik bulunmuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir