Outlast 2 İçin Korkunç Bir Güncelleme Geliyor

Outlast 2 İçin Korkunç Bir Güncelleme Geliyor

Outlast oyunu gelmiş geçmiş en korkunç oyun olarak unvanını elinde tutmayı başarıyor. Ancak işlerin daha da gelişmeye başladığını belirtmek gerekiyor. Öncelikle Outlast 2 oyunu için yayınlanacak olan bir güncelleme tüylerinizi diken diken etmek için yeterli olacak. Uzun süreden beri İlluminati ile bağlantılı olduğu düşünülen tersten ses kayıtlarının ne kadar popüler olduğunu bilirsiniz. İşte Outlast 2 güncellemesi içinde böyle bir fragman yayınlandı.

Zaten Outlast 2 DLC fragmanı korku dolu anlar yaşamanıza yetecek düzeyde bir adrenalin içeriyor. Keza gerilimi yüksek doza çıkartan bir fon müziğinin üzerinde klasik Outlast simgesinden başka hiçbir şey bulunmuyor. Arkadan ise sesi yarım yamalak geliyormuş gibi duyduğunuz bir konuşma sesi kulağınızı tırmalıyor. Aslında ses yarım yamalak gelmiyor. Size verilen bir mesaj var ve bu mesaj tersten kaydedilmiş. Oyun severlere gerilimi yüksek dozajda sunmayı ilke edinen Outlast serisi yine yapacağını yaptı gibi gözüküyor.

Outlast 2 Fragmanı Ne Anlatıyor?

Outlast 2 güncellemesi çıkış tarihi olarak 22 Nisan 2016 tarihini göstermektedir. Yayınlanan videoda ise iki ayrı mesaj bulunuyor. Bunlar arasında ilk dikkat çeken elbette ki tersten konuşulmuş olan mesaj. Bunu bazı oyun siteleri ya da oyun severlerin kendilerine göre çevirdiklerini görebilirsiniz. Ancak büyük bir spoiler olacağından ötürü bunu paylaşmak doğru olmayacaktır. Fazlasıyla kolay bir biçimde anlayabileceğiniz metin size bazı bilgiler fısıldıyor olabilir.

Diğer dikkat çekici detay ise videonun isminin Jude 1:14-15 olmasıdır. Bu İncil’de yer alan ve Tanrının günah işleyenler için gelen kıyameti sembolize eden kısımdır. Alıştığınızdan daha çok metafizik ve dinsel bir temanın bizi beklediği hissiyatına kapılan yalnız siz değilsiniz. Genel kanı bu yönde. Ancak Outlast 2 fragmanı ile ilgili daha hangi teorilerin geleceği ciddi bir merak konusu oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir