Orcs Must Die: Unchained Açık Beta Geliyor

Orcs Must Die; Unchained Açık Beta Geliyor

Orcs Must Die oyunu için çıkarılmış son sürüm olan Unchained yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Geliştirici Gameforge gerçekten oyuncuların geri bildirimlerine dayalı değişiklikler yaptığını ise kanıtlıyor. Oyuncuların ne istediğini merak eden, buna bağlı bazı yönergeler izleyen geliştiriciler duyurdukları yeniliklerle oyuncuların kalbinde taht kurmayı hedefliyor. Kule savaşları oyunu dendiğinde ilk akla gelen seçenek olan Orcs Must Die: Unchained oyunu resmi olarak kapalı beta testinden çıkıp yenilikleriyle birlikte açık betaya geliyor. Dolayısıyla heyecanın daha da doruk noktasına çıkacağı yeni eklentiler şimdiden merak uyandırmayı başarıyor.

Orcs Must Die: Unchained açık beta tarihleri şuan için açıklanmasa da bu yılın ortalarında yapılacak gibi gözüküyor. Keza Gameforge tarafından resmi fragman dahi yayınlanmış durumda. Oyunculara sunulacak yeniliklere bakılacak olursa muhteşem atmosferi yeni MOBA eklentileriyle daha eğlenceli hale getirilecek. Üstelik hem PvE tercihine hem PvP tercihine uygun olarak tasarlanmış savaş dinamikleri her oyuncu grubuna hitap ediyor. Böylelikle oyun içerisinde yapılacak aksiyonların sınırları genişlemiş oluyor.

Orcs Must Die: Unchained Yenilikleri Neler?

Orcs Must Die: Unchained güncellemesi sonrasında oyuna eklenecek olan çok geniş bir yelpaze mevcut. Aynı zamanda bunları test etmemiz için açık beta yapılacak oluşu birçok oyuncuyu mutlu eden ayrıntılar arasında. Steam ile eş zamanlı bir erişim sağlanacak oluşunun müjdesini duyuran Gameforge sadece bununla bile oyuncuları memnun etmeyi başarmıştı. Fakat oyuna eklenen farklı dinamikler Orcs Must Die: Unchained açık beta için ayrı bir heyecan anlamına geliyor.

  • Steam üzerinden serbest erişime açılacak.
  • Türkçe dahil olmak üzere 7 farklı dil desteği
  • PvE moduna özel 8 yeni harita
  • PvP modu için tasarlanmış 2 farklı harita
  • Bir süredir beklenen Craft sistemi
  • 12 yeni kahraman
  • Yeni savaş dinamiklerinin bel kemiği olacak olan sınırsız Ork

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir