Online Kafa Topu Beta Süreci Sizleri Bekliyor

Online Kafa Topu Beta Süreci Sizleri Bekliyor

Futbola olan ilgi nedeni ile Online Kafa Topu oyunu kısa zaman içinde, Android ve İos işletim sistemlerinde milyona yakın oyuncuya ulaşmayı başardı. Oyuna yeni güncellemeler geldi ve bu esnada siz değerli oyuncuların yardımına ihtiyaçları var. 7 gün sürecek olan test yayınından sonra hatalar tamamen giderilmeye çalışılacak.

Online Kafa Topu gibi bir oyuna destek vermek isterseniz, sizlere anlatacağımız adımları uygulayarak test takımına dahil olup hataların ortadan kalkmasına yardımcı olabilirsiniz. Oyun her ne kadar İOS’ta da oynansa test aşamasında sadece Android işletim sistemi bulunan akıllı telefonları kullanan kişiler katılabilecekler.

Beta sürecinde siz de takdir edersiniz ki oyun tam hazır değil. Zaten tam hazır olsa test olmaz, oyunda seslerde, yazı karakterlerinde, grafiklerde birçok yerde hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Online Kafa Topu test sürecine katılan oyuncular sayesinde en hatasız şekilde milyonların karşısına çıkmaya hazır olacaktır.

Oyundaki grafiksel ve yazılımsal hataların dışında marketteki sorunları da bulmanız gerekecek. En fazla hatanın bulunabileceği bu ayrıntılı bölümde, tespit ettiklerinizi mesaj olarak gönderiyorsunuz ve anında dikkate alınıyor. Oyunun beta sürecinde sadece hatalar bulmayın, dikkatinizi çeken, geliştirilmesini istediğiniz, daha iyi olacağını düşündüğünüz şeyleri de iletirseniz oyunun ilerlemesi açısından daha faydalı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir