Online Basketbol Heyecanı; BasketDudes

İnternet oyun dünyasında bazı kategorilere ait oyunlar her zaman eksik kalmıştır. Basketbol da bu şekilde bir türlü oyuncuların isteklerine göre oyunun bulunmadığı spor dallarından birisidir. Bugüne kadar online olarak oyuncuların oynayabileceği kaliteli bir basketbol oyunu tam olarak sunulmamıştır. BasketDudes ise bu açığı giderme aşamasında oldukça etkili olan oyunlardan birisi olmuştur.

Online Basketbol Oyunu BasketDudes

3D tasarlanmış özel bir online oyun olan BasketDudes, size kendi takımınızı kurma ve oyun içerisinde ilerleyerek basketbolun tadını çıkarma şansı sunuyor. Tüm oyunun online yapı üzerine kurulu olması, basketbol oyuncularının satın alınması ve takımın bu şekilde gelişmeye açık olması oyun içerisinde çok daha farklı bir aktiflik yaratıyor. Ayrıca oyun içerisinde sizlere sunulmuş olan tüm karakterlerin, kendine has bir yapısı olması, özellik ve geçmiş bakımından bağımsız unsurlara sahip olması oyunu daha özgün bir seviyeye taşıyor.

Takımınızı oluşturmanız ile birlikte sadece takımınızı geliştirmek için çalışmıyor olmanız, kişisel olarak daha fazla eğlenme şansı sunuyor. Örneğin karakterinize özel dövmeler yaptırabilir, ona özel ayakkabı ve elbiseler ile kendinizi çok daha farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Zaten BasketDudes oyununu farklı ve ilgi çekici kılan temel noktada bu aslında. Sizlere sadece basket maçı yapılan basit bir ortam sunmuyor. Sizlere, gerçekten karakterlerinizi her açıdan geliştirebileceğiniz daha gerçekçi bir 3D oyun ortamı sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir