One Piece Online 2

one piece online 2

 One Piece Online 2 oyunu JoyGame tarafından geliştirilen ve yıllar önce çıkmış olan One Piece oyununun devamı niteliğinde olan oyundur. Klasik bir JoyGame oyunu olarak orta düzey grafiklerle bezenmesine rağmen üst düzey bir oynanabilirlik deneyimi sunmaktadır. Bu anlamda çok geniş bir oyuncu kitlesine sahip olsa da Türkçe dil desteği sunulmaması Türk oyuncular için büyük bir hayal kırıklığı olarak kalmaktadır.

Fakat JoyGame Türkiye faaliyetlerinde ciddi bir atak yaptığından dolayı yakın zamanda One Piece Online 2 Türkçe destek gelmesi bekleniyor. Ancak bunun için net bir tarih bulunmuyor. One Piece Online 2:Pirates King oyunu olarak lanse edilen oyun aslında temel anlamda mürettebatı toplayarak okyanuslara açılıp iyi bir korsan olmayı amaçlamaktadır. Ancak bu söylendiği kadar kolay olmamaktadır. Çünkü mürettebat alıp gemiyi geliştirmek için çok zorlu bir yol ve süre bizi bekliyor.

One Piece Online 2 Nasıl Oynanır?

Tarayıcı tabanlı One Piece 2 oyunu nasıl oynanır diye merak ediyorsanız öncelikle farklı bir oyun deneyimi sunduğunun altını çizmek gerekiyor. Oyun içinde upgrade yani özelleştirme sistemi her noktada karşınıza çıkıyor. Daha iyi bir gemi, daha güçlü ekipmanlar, daha iyi bir mürettebat ve bir korsanın ihtiyacı olabilecek her şey özel olarak düşünülmüş. Fakat bu özelliklere erişebilmeniz için öncelikli olarak seviyenizi yükseltmeniz gerektiğini hatırlatmak gerekiyor.

Yani seviyeniz düşükken bunların hiçbirini yapmanız mümkün değil. Bu yüzden oyun süresi olarak ciddi bir emek istediğini belirtmekte fayda var. Büyük hazineye ulaşmak için çıktığınız bu zorlu yolculukta karşınıza sizin gibi düşmanlarına korku salan korsanlar, deniz yaratıkları ve farklı tehlikeler çıkacaktır. Geminizin kaptanı olarak bu yolculukta aslında tam anlamıyla korsan olup gemi sürmek yerine dövüş ve macera noktasında daha aktif bir oyunla karşılaşıyorsunuz. Buda One Piece Online 2 oyunu için en büyük avantajlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ekipmanları yükseltebildiğiniz kadar yükseltmenizde fayda var. Çünkü sizden çok daha güçlü denizcilere kendinizi kanıtlamanız gerekecek muazzam savaşlara gireceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir