Öğreten ve Eğlendiren Oyunlar Listesi

eglendiren-ve-ogreten-oyunlar-listesi

Bazı oyunların amacı sadece eğlendirmek değil, aynı zamanda bilgi de veriyor. Özellikle bazıları çocuklarınızın öğrenmesi için etkili olabilir, şimdi sizlere bu oyunların listesini aktarmak istiyorum.

Bee Leader: Arıyı yönlendirerek oynadığınız bu oyunda amacınız bol miktarda bal toplamak olacak. Müzikleri ve görselleri ile dikkat çeken oyun, sizi eğlendirdiği gibi doğa hakkında bilgiler de veriyor.

Half the Sky Movement: Facebook aracılığı ile oynayacağınız bu oyun listedeki en ilginçlerden biri. Yoksul bayanlara yardım etme amacı ile görev alıyorsunuz, sosyal mesaj verdiği gibi eğlenceli de bir oyun.

Pipe Trouble: Benzin istasyonu içi boruları düzenli şekilde döşemeniz gerekiyor, tabi size engel olmak isteyenler de olacak. Bir nevi şirket yönetimi konusunda eğitim alacaksınız, fiyatı ise 1 Dolar.

Dumb Ways to Die: Aslında bu oyunu dünyanın en saçma sapan oyunu olarak düşünebilirsiniz ama oyunun amacı metrodaki insanların daha dikkatli olmasını sağlamaktır.

High School Story: Okul yaşamınızda hayalini kurduğunuz her şeyi burada yapabileceksiniz. Partiler düzenleyerek arkadaşlarınızla sosyal aktivitenizi geliştirebilirsiniz.

Save Trees: Doğayı seviyorsanız ve ağaçların kesilmesine karşıysanız, tam da bu konu eğitici bir oyuna tanık olacaksınız.

Back of Bullies: Siber saldırıların tavan yaptığı günümüzde, bu oyun sizlere sorular sorarak bilgi vermeye çalışıyor, tabi saldırılardan kaçmanız da gerekecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir