NosTale Benzeri Oyunlar – 2020 Nostale Tarzı Oyunlar Listesi

Oyun severlerin son dönemlerde en çok sevdiği oyunlar arasında yer almayı başarmıştır. Öyle ki son dönemlere damga vuran en özel oyunlardan bir tanesi olma özelliği taşıyor.  Nostale alternatifi oyunlar arıyorsanız, bu tarz oyunlar çok fazla olup, birçok oyuncu için bu oyun ayrı bir değere sahiptir. Sadece ülkemizde değil dünyada da çok fazla tercih edilen ve sevilerek oynanan oyun amacı, kurgusu, grafik ve yüksek aksiyon özelliği sayesinde oyuncular tarafından çok sevildi.

nostale benzeri oyunlar
nostale benzeri oyunlar

Aksiyon Sevenlerin Tercihi

Bir yetişkin birey olarak oyuna başlıyor ve online olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu oyunda kötü bitkileri keserek güç kazandırma imkânı bularak eğlenceli vakit geçirme imkanı sunan oyunda aynı zamanda insansı figürler olan bu oyunda dünyadaki figürlerde görmeniz de mümkün. Bölümler ilerledikçe ve yapılan görevleri tamamladıkça güç ve özelliklerde verilir. Daha sonra kendinizi bir anda savaşta bulmanız kaçınılmaz olacak oyun son derece eğlenceli ve aksiyon dolu özelliğe sahip olması ile ön plana çıkıyor. Aksiyon sevenler için Nostale gibi oyunlar çok fazla tercih ediliyor. Siz de eğlenceli ve güzel vakit geçirmek istediğinizde bu oyunları tercih ederek oynayabilir ve kaliteli vakit geçirme imkanından yararlanabilirsiniz.

Nostale tarzı oyunlar oyun severler tarafından tercih edilmesinin yanı sıra ilk defa duyanlar da oyun severlerin güzel yorumları nedeni ile mutlaka bu oyunu deneyim etmek istiyor. Ayrıca Nostale benzeri oyunlar tercih edilerek keyifli şekilde vakit geçirmek istiyorsanız, siz de sitemizde listelenmiş farklı benzer kategoride yer alan oyunları tercih edebilirsiniz.

Nostale Tarzı Oyunlar 2020

1- League Of Angels – Heaven’s Fury

Listemizin ilk sırasını şüphesiz bizim de severek oynadığımız LOA 4 alıyor. Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

2- Metin 2

2003 yılında ilk olarak Kore ve Çin tarafından piyasaya sürülen video oyunu Metin 2, MMORPG yapısındadır. Yani devasa nitelikte çoklu oyuncu ile oynanabilen, çevrimiçi oynanan ve online olan bir rol yapma oyunudur. Oyun, üç büyük imparatorluktan bahseden ve bu üç imparatorun hayatını, yaşadıklarını ve savaşını ele alan bir oyundur.

metin2 kayıt
metin2 kayıt

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir