Nosgoth

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

nosgoth

Nosgoth oyunu belki son yılların en ilgi çekici korku oyunları arasında bulunuyor. Aslında aksiyon oyunu olarak lanse edilse de 18 yaş ve üzeri oyunculara hizmet sunan oyun vampirler ve insanlar arasında geçmektedir. Square Enix tarafından yayımcılığı üstlenilen oyunun yapımı ve geliştirilmesi Psyonix tarafından üstlenilmiş. Arkasında kaliteli oyun firmalarının desteği olan oyunun karanlık ve kasvetli haritalarında kaybolurken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

MMOTPS olarak geçen oyun 3.şahıs kamerasından oynanıyor. Doğal olarak oyundaki grafikler çok daha büyük bir önem teşkil ediyor. Bu anlamda emsallerine bakarsak oldukça üst düzey bir oynanış sunan Nosgoth online oyunu insan ırkı ile vampir ırkı arasındaki savaşı şeffaf bir biçimde aktarıyor. Oynanabilirlik adına orta düzey olarak değerlendirilebilecek oyunda gelişim süreci de hızlı ya da yavaş sayılmaz.

Genel anlamda orta düzeyde bir oyun olarak anılan Nosgoth aksiyon oyunu çok oyunculu eğlenceli yapımlar arasında bulunuyor. Hakimiyet kurmak istediğiniz karşı ırka acıma duygunuzu bir kenara bırakarak özel silahlar ve ekipmanlarla hızlı bir geliştirme sürecine dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda karakter seçenekleri konusunda oldukça zengin bir içeriği bizlere sunan oyun Free 2 Play olarak lanse edilen oyun modülüyle bize veriliyor.

Nosgoth karakter seçenekleri konusunda 10 farklı karaktere ayrılan iki ırkı ekranlarımıza getiriyor. Vampir ırkını seçtiğinizde ayrı özelliklere sahip olan Summoner, Sentinel, Reaver, Deceiver ve Tyrant seçenekleri önünüzde beliriyor. Eğer insan ırkı olup vampirlere karşı savaşmak istiyorsanız bu sefer Scout, Alchemist, Vanguard, Prophet ve Hunter seçeneklerini değerlendirebiliyorsunuz.

Bu noktada Nosgoth online oyunu ile korku dolu bir dünyaya adım atarak silahlarınızı kuşanıyorsunuz. Her an her yerden gelebilecek hızlı savaş sahneleri ve müthiş animasyonlarıyla ekran başına kilitleneceğinizden emin olabilirsiniz.

[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir