Nosgoth Irklar ve Sınıflar

Nosgoth Irklar ve Sınıflar

Nosgoth Oyununda, karakterler, sınıflar çok mantıklı kurgulanmış. Örneğin insan ırkını seçtiyseniz, vampir ırkına karşı öyle kolayca baş edemezsiniz. Vampirler bireysel olarak daha yetenekli ve güçlüdür, bu yüzden siz insanlar olarak ekip çalışması yaparak onları yenmeye çalışmalısınız.

Vampir: Bu ırkı yöneten kain bir anda ortadan kaybolunca yerine yardımcılar tahta geçerler. Birbirleri ile anlaşamayan, fesatlık çıkaran vampirler kendileri ile savaşa tutuşarak birbirlerini yok etmeye başlarlar. Baktılar ki gerçek düşman insanlar, onlar da birleşip farklı ırklara karşı savaşmaya başladılar.

   Clan Dumahim: Bilinen adı ile Reaver, rakiplerinin adeta gölgelerini takip ederek onları beklenmedik bir anda avlar. Düşman daha ne olduğunu anlamadan suikastı gerçekleştiren güçlü bir klandır.

   Clan Turelim: Her orduda ilk safhada korku salan savaşçılar bulunur. İşte Tyrant, yani bu klan kendini vampirlerin gerçek savaçcıları olarak adlandırırlar. Düşmanlarını pek önemsemezler, onların inanışına göre hiçbir varlık onlar için savaşçı sayılamaz.

   Clan Razielim: insanları hiçbir vampir sınıfı sevmez ama bu klan onlardan daha büyük bir nefret duymaktadır. Sahip olduğu kanatlar ile uçarak insanlara yukardan korku salmaya çalışırlar.

   Clan Zebhonim: Bu vampir sınıfından yalnızca insanlar değil, kendi ırkları da korkarlar. Öyle üstün yetenekleri vardır ki, düşmanların beyinlerine girerek onları kontrol ederler.

İnsanlar: 1000’lerce sene süren vampir savaşlarından sonra insanların tek gayesi vampir ırkını Nosgoth’tan yollamaktır. İnsanlar o kadar uzun süre savaşmıştır ki, tecrübelerini kullanarak daha teknolojik silahlar üretmeye başlarlar. Şimdi size sınıflarından bahsedelim.

   Scout: Vampirlere fazla yaklaşmak istemezsiniz, bu sınıf özel okları sayesinde bir noktada pusarak sinsice vampirleri avlar. Ateş ettikten sonra hemen uzaklaşarak önce vampirlerin gücünü azaltıp sonra yok ederler.

   Alchemist: Bu sınıf müthiş buluşlara imza atan kimyagerlerden oluşur. Yaptıkları silahtan atılan top, rakip bölgeye çarptıktan sonra, veya zamanlama ile patlamaktadır.

     Hunter: Avcılar, tek bir amaca hizmet etmektedirler, vampirleri bul ve yok et. Onlar zaten sürekli etrafta gezindikleri için savaş bölgeleri onların evi gibidir, bu yüzden zorluk çekmezler.

   Prophet: Bu sınıfın amacı düşmanların kanlarını inceleyerek zayıf noktalarını aramaktır. Evrim geçiren bu insan sınıfı, düşmanın güçlerini ele geçirecek özelliklere sahiptirler.

Nosgoth vampir ırkı ve insan ırkının sınıfları bu şekilde, ilerleyen zamanlarda farklı güncel oyun haberleri vermeye devam edeceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir