No Man’s Sky Tam 21 Dakikalık Bir Oynanış Videosu Paylaştı

No Man's Sky Tam 21 Dakikalık Bir Oynanış Videosu Paylaştı

No Man’s Sky oyunu 2016 yılının demirbaş oyunları arasında gösterilerek Hello Games tarafından geliştirilmektedir. Özellikle farklı oynanışıyla dikkatleri çeken ve bu dikkatleri çekmeye de devam etmeye niyetli olduğunu kanıtlayan oyuna dair bir video daha paylaşıldı. Üstelik bu sefer paylaşılan video tam 21 dakika uzunluğunda bir No Man’s Sky oynanış videosu. IGN tarafından paylaşılan video sıradan bir oynanış videosundan çok daha farklı içeriğe sahip. Hatta şimdiye kadar daha verimli bir performans sergilemek amacıyla daha önce yayınlanmış olan videolarda var olan içerikler hariç tutularak bu video hazırlanmış.

Süre bazında gerçekten devasa bir oyun bilgilendirmesine sahip olması içeriklerin yoğunluğu hakkında size de fikir verebilir. Dahası hemen aşağıdan izleyebileceğiniz bu videoyla No Man’s Sky oyunu hakkında tüm fikirlerinizin değişmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle oyuna sıcak bakmayan, almayı düşünmeyen ve listesine eklememiş birçok oyun severin bu videoyla fikirlerinde köklü bir değişiklik yaşanacağına eminiz. IGN gerçekten No Man’s Sky fragmanı ile kıyaslandığında daha dikkat çekici bir içerik sunmayı başarmış.

No Man’S Sky Ne Zaman Çıkacak?

No Man’s Sky oyunu 2016 yılı içerisinde çıkması planlanan ve Hello Games tarafından geliştirilmekte olan bir oyundu. Net çıkış tarihi konusunda ciddi bir bilinmezliğe sahip olmasını ise yayınladığı içeriklerle, gösterişli grafiklere ve muntazam oynanabilirliğiyle kapatmaya çalıştı. Bunu başardığını söylemek ise abartılı bir durum olarak görülmeyecektir. Geçtiğimiz günlerde kesinleşen No Man’s Sky çıkış tarihi tüm oyunculara lanse edildi.

21 Haziran 2016 tarihinde çıkış yapacak olan oyun PlayStation 4 ve PC platformları için geliştiriliyor. Dolayısıyla oyunda çapraz platform desteğinin Steam üzerinden sunulabileceği de dedikodular arasında yer alıyor. Bunun aslını ise oyun çıktığında göreceğiz.

a

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir