Nitro Nation Mobil Araba Yarışı

nitro-nation-android-yaris-oyunu
Nitro Nation yarış oyunları türünün en sık güncellenen başarılı oyunlarından biri. Android alt yapısıyla çalışan oyun eşi benzeri olmayan özellikleriyle dikkat çekiyor ve hız tutkunuz için sizi baştan çıkartıyor. Birbirinden farklı pistler ve kendine özgü bir yarış dinamiğine sahip olan Nitro Nation alanında sırf bu yüzden tek geçilebilir. Gerçekçi bir fizik motoru sayesinde araç kontrol dinamiklerini en üst düzeye çekmiş olan oyun bunu yaptığı özverili çalışmalarla perçinlemiş.

Nitro Nation bünyesinde 20 arabadan daha fazla bir garaj kapasitesi var. Bu araçların hepsi bilindik markalar ve lisanslı modelleri. Mercedes, Jaguar, Bugatti, BMW gibi en çok tercih edilen hız araçları Nitro Nation oyununda yerini almış durumda. Oyun içerisine baktığımızda aracı geliştirebildiğimizi görebiliyoruz. Modifikasyon özellikleri oldukça üst düzey ve sürekli yeni yarışlar için bet açarak aracınızı geliştirmek için imkân yaratmak istiyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra diğer online oyuncularla başa baş kapışmalar yaşayacağınız bu oyunda kendinizi bir yarış pilotu olarak görebilirsiniz.

Online olan oyuncularla canlı sohbet edebileceğiniz chatbox ve güncel turnuvalar düzenleyebileceğiniz bir organize kısmı oyuna entegre edilerek heyecan daha çok arttırılmış. Farklı yarış tiplerine ek olarak ekstra açılan bet oranları ile daha fazla kazanç elde ederek istediğiniz an istediğiniz tür yarışa katılabilmenin önü açılmış. Sürekli bekleme modu olan online yarış oyunlarına kıyasla çok hızlı geçen bir oyun maratonu bulunuyor.

Nitro Nation favori arabanızı seçerek onu performans yönünden en üst noktaya taşımayı hedefliyor. Ancak bunun yanında kendinize özgü renk ve desen seçimlerini uygulayabildiğiniz görsellik anlamında aracınızı rakiplerinizden üstün kılabildiğiniz bir oyun. Bu tarz değişik özellikleri ile 10 milyona yakın oyuncuya sahip olan Nitro Nation Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak edinilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir