Nike’ın Yeni Futbol Oyununda Arda Turan Rüzgarı

nike arda

 Nike tarafından geliştirilen yeni futbol oyunu birçok Türk’ü memnun edecek bir içerik ile birlikte çıkacak. 3 futbolcunun boy göstereceği oyunda bir tanesinin Arda Turan olması gerçekten son derece muazzam bir detay olmuş. Son zamanlarda eski tip video oyunlarının aslında ne kadar öncü bir yapıya sahip oldukları anlaşılmıştı. Bununla birlikte her alanda olduğu gibi eskiyi bugünle buluşturan yapımlar görebileceğimizden bahsetmiştik. Aslında Nike tamamen bunun peşinden gidiyor.

Nike Futbol oyunu ile eskiden oynadığınız futbol oyunlarını günümüz koşullarında oynama fırsatı bulacaksınız. Yeni sezon ürünlerini tanıtmak amacıyla düzenlenen mobil oyun birçok insana ulaşacağa benziyor. Çünkü Arda Turan, David Luiz ve Mario Götze gibi 3 büyük ismi bizlere sunuyor. En beğenilen yanının ise dünyadaki tüm futbol oyunları gibi çıkış için Lionel Messi, Christiano Ronaldo ve Neymar Jr gibi futbolculara yer vermemesi. Alternatif yeteneklerle çıkacak olan oyunun videosunu izlediğinizde gerçekten uzun yıllar öncesine döneceksiniz. Nike’ın yaptığı futbol oyununda eskiye yönelik ses efektleri, görsel motifler ve yeni Nike ürünleri göz dolduracak.

Kapalı sahalar ve halı sahalar için ideal olarak görülen Nike MagistaX, MercurialX ve HypervenomX modellerinin yeni sezon ürünleri bu oyun vasıtasıyla duyurulacak. Farklı renk paletlerini ilk kez burada deneme fırsatı edineceksiniz. Dayanıklı ve sert yüzeylerde performansı arttıran yapılarıyla Nike kramponlarda oyun kadar ilgi çekmeyi başarıyor.

Breakthrough isimli atari oyununun versiyonu olan Nike futbol oyunu ile sizde hemen yeni sezon kramponların renklerini ve modellerini öğrenebilirsiniz. İstanbul’da Beyoğlu Nike mağazasında, Asya ve Avrupa’da ise birçok Nike mağazasında aktif olan oyun Arda Turan’ı milli gururumuz yapma yolunda bir adım daha attırdı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir