Newerwinter “Infernal Descent” için Cehennemin Derinliklerine Dalıyor

Amsterdam, Hollanda – 20 Kasım 2019 – Önde gelen canlı oyun yayıncılarından Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios bugün, Neverwinter’ın yeni büyük modülü, Infernal Descent‘ın PC için 21 Ocak 2020 tarihinde ve konsollar için ise ileri bir tarihte yayınlanacağını duyurdu.

Wizards of the Coast’un en yeni Dungeons & Dragons masaüstü oyunu, Baldur’s Gate: Descent Into Avernus’ta macera ilerledikçe Unutulmuş Diyarlar’da geçen, oynaması ücretsiz MMORPG’de de işler kızışıyor. Maceracılar, Nine Hells’im ilk katı, Evernus’un korkutucu derinliklerinden Vallenhas Manor’u kurtarmak için yeni kahramanlarla birlik olacaklar.

Infernal Descent, Neverwinter’ın seviye 80 karakterler için hazırlanan ilk macerası olacak. Ayrıca, arafta kalan Vallenhas Estate’te geçen yeni bir oyun sonu zindanı ve macera alanı da olacak.

Oyunun Nine Hells’e girişini kutlamak amacıyla Neverwinter ayrıca yarın PC için Hell Pit etkinliğini başlatacak. Bu özel üç haftalık mücadelede kahramanlar Lower Plane’de hayatta kalmaya çalışacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir