Neverwinter’da Bela Warlok’u Tanıtan Video Yayınlandı

Perfect World Entertainment’ın “Season of Dragons”, Newerwinter’ın sıradaki modülü ile gelen esrarengiz korkunç bir sınıfın yep yeni bir fragmanı ile devam ediyor. Tyranny of Dragons – Bela Warlok, bu yaz 14 Ağustos tarihi yeni video yayınlandıktan hemen sonra ücretsiz olarak oynanabilir durumda olacak.

Ejderhalar ve müttefikleri, Neverwinter ve tüm Kılıç Sahilini Newerwinter: Tyranny of Dragons’da tehdit etmek için işe koyuluyor. Güçlü Savaşçılar, Faerûn’u ejderha ve patlamaların korkusu altına sokan bu pervasız bölgeye savaşmaları için çağrılıyor.

Bela Warlok özel yetenekleri ile, Ejderha Tarikatına karşı ayaklanan gruplara ilavetten kabul edilecektir. Bela Warlok kara büyü yetenekleri kullanabilen güçlü bir büyücüdür. Gölge güçlerini de ilave kullanarak karşısına çıkan herkesi ortadan edebilir. Yeni ve güçlü , Bela Warlok tehlikeli Ruh Kuklalarını meydana çıkararak, debuff etkisi ve hasar uygular.

“Season of Dragons” Neverwinter resmi sayfasında, yeni ırk, bilinen bölgelerde yeni karşılaşmalar ve Bela Warlok ile ilgili daha detaylı bilgiyi de içeren yeni duyurular ile devam etmektedir. “Season of Dragons” bilinen Faerûn bölgelerini 2014 yılının sonuna kadar Neverwinter oyununa eklenecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir