Neverwinter: Tyranny of Dragons

Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Stüdyoları, dördüncü modül Neverwinter: Tyranny of Dragons’un 14 Ağustos 2014’te yayınlanacağını dururmaktan mutluluk duyar. Tyranny of Dragons geniş bir çerçevede ün salmış olan, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı üzerine kurulu, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’ın dördüncü modülü olup ilk Tyranny of Dragons’un dijital deneyimini sunar.

Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evrenini seven masaüstü oyuncuları, oyunculara zorlayıcı ve heyecan verici bir Dungeons & Dragons deneyimi sunan Neverwinter: Tyranny of Dragons modülü ile birlikte karakterleri MMO ve masasüstü oyun arasında birleştirebilecekler.

Neverwinter yakın zamanda yayınlanan üçüncü modülü Neverwinter: Curse of Icewind Dale ile oyuncu kitlesini daha da büyütmüştür ve yayınlandığı tarih olan 2013 Yazı’ndan beri otantik D&D öykü tarzını ve deneyimini devam ettirerek Dungeons & Dragons evreninde büyümeye devam etmektedir.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter’da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: neverwinteroyna.com

Basın Bülteni

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir