Neverwinter Shadowmantle Eklentisini Duyurdu

MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game) dünyasında bir bomba gibi patlama yapan Newerwinter yeniliklere doymuyor. Her zaman farklı bir haber ile makalelerimize konu olan Neverwinter bu kez ise Shadowmantle isimli büyük eklenti ile makalemize konu oluyor. Daha önce Fury of the Feywild isimli eklenti ile oyuncularını heyecanlandırmış olan Neverwinter Shadowmantle eklentisinin duyurulması ile yine oyuncularını daha önceki eklentiyi bekledikleri gibi heyecanlı bir bekleyiş içerisine girmelerini sağlıyor. Tüm Neverwinter oyuncularını heyecanlandıran ikinci ücretsiz ek paket Shadowmantle neymiş gelin yakından bir göz atalım.

Shadowmantle oldukça geniş bir çerçevede ün salmış olan Wizards of the Coast’un Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı üzerine kurulmuş oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’ın ikinci ücretsiz eklenti paketidir. Bu eklenti Avcı Korucu sınıfını da içermektedir. Heyecanla beklenen eklenti Shadowmantle bu yıl sonbaharda yayınlanacaktır. Bu ücretsiz ikinci eklenti ile oyuncular Neverwinter Ormanları’nın derinliklerine seyehat ederek yeni eserler keşfedip ikinci bir paragon yolu bile seçebilecekler.

Cryptic Stüdyoları Yapımcısı ve COO Craig Zinkievich. : “Shadowmantle’ı getirmek için çok heyecanlıyız. Yeni gelecek sınıfın ne olacağı inanılmaz bir spekülasyona yol açtı ve Avcı Korucu olduğunu söylememek için kendimizi zor tuttuk.Oyuna yeni sınıflar getirmek, bir takımın kendini tamamiyle adadığı bir iş ve bu sınıf Neverwinter’a ücretsiz gelecek sınıflardan sadece bir tanesi.”

Neverwinter için olan ikinci Güncelleme Shadowmantle, oyuncuların Dehşet Halkası’nda çabaladığı ücretsiz bir eklentidir. Dehşet Halkası, Neverwinter ormanları’nın derinliklerinde yer alan ayin büyüleri için düşünülmüş devasa bir yapıdır. Oyuncular bu yıkık ama hala sağlam bölgeyi keşfederek, içlerinde liç’in kendisi de olmak üzere Valindra Shadowmantle’ın ordusuna karşı savaşır. Avcı Korucu sınıfına İlaveten yeni oynanabilir içerik, Shadowmantle özellikleri, yeni kolleksiyonlar, eserler ve Paragon Yolları da eklenti ile gelecek yenilikler arasında..

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. OyuncularNeverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter’da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter Shadowmantle, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için sonsuz teşekkürü borçbilir takip etmeye devam etmenizi temenni ediyorum.

İyi oyunlar,

VOLFREDİE

Shadowmantle tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. İyi seyirler,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir