NEVERWINTER: RISE OF TIAMAT Yeni Eklenti Paketi Geliyor!

Neverwinter maceracıları için 4. ve yeni eklenti paketi Rise of Tiamat geliyor. Neverwinter’daki heyecan ve Ejdarha Tarikatı arasında olan savaş hızını kesmeden devam ederken gelecek eklenti hakkında bilgiler duyuruldu. Bu bilgiler ışığında Rise of Tiamat’ın, daha eski olan 4.eklenti paketi Tranny of Dragons’un öyküsünü devam ettirdiğini söyleyebiliriz. Yeni eklentide Tranny of Dragons ve Neverwinter Kuşatması etkinliklerini izleyebilirsiniz. Ayrıca oyun, en etkili ve en kuvvetli ejderhalardan biriyle yapılacak kıyasıya bir savaşla en üst seviyelere adını yazdıracak. Bu paketteki oyuncuların amacı, beraberlik içinde Ejderha Tarikatı’nın Newerwinter isimli şehri ele geçirmeye yönelik yapmış olduğu planları gerçekleştirmesini önlemek olacak.

Duyurusu yapılan ve çok yakında bizlerle olacak olan eklenti paketinin detaylarının bir yanında Dokuz Cehennem’de bulunan beş başlı simgesel drakonik tanrıçayı hayata döndürmek istemeleri ve diğer yanında kuvvetli canavarın yapacaklarından Newerwinter’ı korumak için tekrardan bir araya gelmeleri yer alıyor.

5. eklenti paketi: Rise of Tiamat beraberinde büyük yenilikler getirecek. Bu yeniliklerden bazıları; Bela Varlok sınıfına paragon yolu, daha zorlu savaşlar ve yeni eşyalar olacak. Tiamat hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için resmi Neverwinter fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir