Neverwinter Rise of Tiamat ile Gelen Yenilikler

Neverwinter yapımcılarından Perfect World Entertaimant ve kaliteli ücretsiz MMORPG oyunları ile bilinen Cryptic Stuidos, Rise of Tiamat’ı duyurdu. Dungeons-Dragons dünyasında geçen bu efsanevi MMORPG oyunu Neverwinter’in en yeni şeklini oynamaya başlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Rise of Tiamat, Trany of Dragons güncellemesinin devamı niteliğindedir. Bu haftada itibaren MMORPG severler Ejderhalar tarafından yağmalanarak dağıtılmış olan yepyeni macera dolu Ejderha Kuyusu’na giriş yapabilirler. Tiamat, 9 cehennemden tekrar doğup Faerun üzerine korku salması sonucu Neverwinter oyununda birçok oyuncu güçlerini birleştirerek korku dolu evrenin en büyük düşmanlarına karşı birlik olmak zorunda kalacaklar.

Neverwinter yapımcısı Robe Ovemeyer, yeni yaratık Tiamat için heyecanlı olduğunu dile getiriyor. Çünkü Tiamat bu oyundaki en efsanevi yaratıklarından biridir. Bu yeni eklenti ile oyunda büyük bir çarpışma yaratılmış oldu, oyun sürekli yenilenirken aksiyonu da giderek artmaya başladı. Böylece MMORPG severler aksiyonu hiç azalmayan ve heyecanı her geçen gün artan bir oyun oynama fırsatını yakalıyorlar.

Rise of Tiamat ile gelen bir diğer yenilik ise Varlok sınıfını ilgilendiriyor. Varloklar rakiplerini yok edebilmek ve daha sağla ataklar yapabilmeleri için Paragon Yolu Ruhbağı oyuna ilave edildi. Ayrıca oyundaki seviyesi yüksek olan oyuncular 4 tür teçhizat yuvaları için yeni parçalar edinebilecekler.

Neverwinter’a henüz kayıt olmadıysanız bu efsanevi savaşları, sürekli yenilenen aksiyon dolu anları kaçırmayarak oyunu 5. Ve son eklentisi ile indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir