Neverwinter Kış Festivali Başlangıç ve Bitiş Tarihi

Neverwinter Kış Festivali

Yeni yılda sıkça rastlanan kış figürleri tüm hızı ile devam ediyor. Neverwinter Simril ile birlikte gündüzler azalacak geceler uzayacak. Neverwinter’ın en beğenilen kış eklentisi Simril, 19 Aralık tarihinde başladı 9 Ocak 2015 akşam 8’ e kadar devam etmesi bekleniyor. Yani bu öyle bir gecelik bir eğlence değil, tam 3 hafta boyunca Simril’in tadını çıkarabilirsiniz.

Neverwinter Başkanı halka seslenecek ve kutlamalar başlayacak, kış festivali boyunca oyundan süper hediyeler kazanma fırsatını da yakalayacaksınız. Oyuncular Alacakaranlık Kapısına giderek her gün 1 adet Yıldız ışığı vesikası alabilirler. Bu vesika ile hediye paketleri kazanırsınız, Neverwinter’in özel dünyasındaki etkili hediyeler oyunda daha güçlü bir hale gelmenizi sağlayacaktır. Her gün düzenli olarak giriş yapıp bol miktarda hediye paketi almaya çalışın ki oyunda kimsenin göremeyeceği ilginç eşyalara kavuşun.

Neverwinter Kış Festivali Simril’de; Alacakaranlık koşuları, buz canavarları, buzda balıkçılık, yıldız gözlemleme ve simril ışıkçılık gibi etkinlikler yer alacak.

Simril ışıkları, yıldızları kullanılarak teknolojik silahlar, ilginç kıyafetler, binek hayvanların ve daha yüzlerce iteme sahip olabilirsiniz. Yeni yılda sıkı sıkı giyinin ve Neverwinter Kış Festivaline hemen katılın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir