Neverwinter; Elemental Evil, Xbox One İçin Çıktı

 Neverwinter; Elemental Evil,

Neverwinter; Element Evil artık resmi olarak çıkış yaptı. Bildiğiniz gibi Neverwinter Xbox One üzerinden 2 milyon oyuncusuyla dikkatleri üzerine toplamıştı. Ücretsiz olarak sunulan oyunlar arasında en çok oynanan oyun olarak bilinen MMORPG artık çok daha eğlenceli diyebiliriz. Oyuna eklenen dört yeni genişleme paketi sayesinde heyecan bitmek tükenmek bilmiyor.

Oyunun ücretsiz olması en büyük avantaj gibi gözükse de aslında Neverwinter oyununu diğer MMORPG oyunlarından ayıran farklı özelliklerde var. Örneğin oyuna sürekli olarak ücretsiz güncellemeler gelmesi ve bunların oyunu geliştiren detaylardan olması. Genelde bu tarz oyunlarda oyunculara sunulan güncellemeler hep boştur. Güncelleme adı altında bazı hatalar düzeltilir, ufak tefek eklemeler yapılır. Ancak bu oyunda tam tersi olarak her DLC paketi oyunu bir adım ileri götürüyor.

Elemental Evil DLC paketiyle birlikte Neverwinter oyunu çok daha uzun soluklu olacak demiştik. Çünkü artık yeni haritalar ve yeni görevler aktif durumda. Bir noktada senaryo kısmı bittikten sonra oyunun bitmesini engelleyen Dungeon savaşları ile sürekliliğe yatırım yapılmış. Ayrıca bunların dışında yeni eşyalar, yeni bölümler oyuna dahil oldu.

Gelen güncellemelerle Neverwinter; Elemental Evil oyununa Oathbound Paladin isminde yeni bir karakter sınıfı eklendi. Herkes en büyük eklentiyi Dungeon görevleri gibi algılarken yeni karakter bomba etkisi yarattı. Neverwinter; Elemental Evil’a eklenen özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Oathbound Paladin karakter sınıfı
  • Dungeon görevleri ile sınırsız savaş
  • PvP savaşma seçeneği aktif
  • Maksimum 60 olan seviye 70’e çıkarıldı
  • Yeni eklenen keşfedilebilir 8 harita
  • King Malabog ve Valindra Shadowmantle isimlerini taşıyan bosslar
  • Boo & Minsc artık oyundaki hikayede yer alıyor

Tüm bu yeniliklerle birlikte Xbox One ile keyifli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Neverwinter; Elemental Evil sizleri bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir