NeverWinter Elemental Evil Güncellemesi Yolda

NeverWinter Elemantal Evil Güncellemesi Yolda

Bu zamana kadar olan en kapsamlı NeverWinter güncellemesi; Elemental Evil’a hazır olun. Popüler MMORPG oyunlarında olan NeverWinter’ın 6. Paketi geliyor. Oyuncular tarafından gelen istekler baz alınarak kaliteli sınıflar, sağlam kaleler ve daha birçok özellik gelecek. Yapımcılardan gelen açıklamaya göre; güncelleme sadece bu modül ile kalmayacak, yeni eklenen özelliklere de sürekli farklı güncellemeler getirilerek geliştirme işlemleri devam edecek.

NeverWinter oyunundaki sınıf sayısı 7, Elemental Evil ile birlikte bu sayı 1 tane daha artacak. Aslında gelen sınıfı farklı RPG oyunlarından tanıyorsunuz, Paladin. Bazı oyunlarda yeni gelen sınıflar birçok kişi mağdur eder, güçlerde dengesizlikler yaşanır ve oyunun keyfi kaçar, Cryptic Studios ise çok dengede bir güç unsuru koyarak oyunun tadını kaçırmamaya niyetli görünüyor. Bu sınıfın en etkin özellikleri şifa dağıtma ve savunmada güçlü tank özelliği olacak, bu alanda sınıfı rahatlıkla geliştirebileceksiniz.

Yeni güncelleme ile beraber artık seviyeniz 60 değil maksimum 70’e kadar çıkabileceksiniz. Tabi, seviye artması demek yeni skill, güç, farklı görevler anlamına da geliyor. Ayrıca 2015 senesi içinde farklı zindanlar ve bosslar ile mücadeleler de nefes kesecek.

NeverWinter şu an sadece PC’de oynanabiliyor ama X BOX severlere müjdemiz var, 5-8 Şubat tarihleri arasında Xbox one için kapalı beta başlıyor ve kayıt olarak bu anın tadını çıkartabilirsiniz. Neverwinter hakkındaki güncel oyun haberlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir