Neverwinter Elemental Evil Çıkış Tarihinde Değişiklik Var!

neverwinter-elemental-evil-cikis-tarihi-degisikligi

Neverwinter Elemental Evil,  Minsc ve Bou gibi karakterleri ile oyun dünyasına efsane bir geri dönüş yapacaklar ama ne yazık ki çıkış tarihi biraz ileri bir zamana ertelendi. Yetkililerden gelen bilgilere göre Dungeons ve Dragons dünyasına katılacak olan Elemental Evil, 7 Nisan 2015 tarihinde piyasaya çıkacak.

Elemental Evil ile birlikte karakterlerin sahip olduğu seviyelerin sınırı artacak, yeminli Paladin adında yepyeni bir karakter dahil olacak, aynı zamanda yapımcılar oyundaki birçok sistemde köklü değişiklikler yapılacak. Elemental Evil güncellemesi Neverwinter için çok iddialı olduğu için epey bir geniş DLC paketi olması bekleniyor. Ertelenme nedeninin ise kusurların tamamen kapatılarak en iyi şekilde kullanıcılara sunulması içinmiş.

Neverwinter Elemental Evil ile birlikte büyük yapımcıların ortaklığı da devam edecek. Wizard of the coast’ın masaüstü için eklemiş olduğu modüller, Cryptic Studios ile Neverwinter’a ilave edilmeye de devam edilecek. Yayınlama işini ise her zamanki gibi World Entertainment yapacak.

Cryptic Studios, yeni yılda gelecek olan modüller ile farklı özellikler ve içerikler geliştirecek. Zindanlardaki karakterler eskisine nazaran çok daha güçlü ve keyifli olacak. Konu hakkında ayrıntılı bilgiyi Arcagames ana sitesinden Neverwinter bölümünden okuyabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir