Neverending Nightmares Oyunu İnceleme

Neverending-Nightmares-inceleme

Korku oyunu seven oyuncu kitlesi tarafından büyük bir merak ve heyecan ile beklenen Neverending Nightmares oyunu artık platform oyunları raflarında yerini almış bulunuyor. Yediden yetmişe her kesimden oyuncu kitlesinin ilgisini çeken ve bilgisayar koltuğuna oturduğunuz andan itibaren büyük bir heyecanla acaba şimdi ne olacak? Sorusunu kendinize sorduran bu oyun hayallerinizin ötesinde bir hikaye kurgusuyla hem oyun sever genç kesimin hem de yetişkin kitlenin yoğun ilgi ve talebini görmektedir.

İnfinitab Games tarafından psikolojik gerilim oyunu başlığı altında yayınlanan ve kısa süreler içerisinde oldukça geniş bir kitle tarafından kabul gören bu oyun ile hayallerinizin ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız. Bu oyunu diğer benzer korku oyunu platformlarından ayıran belli başlı özellikleri olması oyunu ön plana çıkaran en önemli etmenlerdendir. Örneğin diğer hiçbir oyunda göremediğiniz ya da nadir olarak bazı oyunlarda yer alan sanatsal grafik çalışmaları ile oyunun hikaye modunun başlaması sizleri bu oyuna adeta bağlıyor.

 Siyah ve beyaz çizgiler ile çizilen grafiklerin içinde bambaşka bir dünyada oyuna başlangıç yaparak şimdiden sonra ne yapmanız gerektiği hakkında kendinizi adeta sorguya çekiyorsunuz ve yoğun bir psikolojik bunalım içerisinde dünyaya uyanıyorsunuz.

Oyunu daha oynamaya başlamadan önce bu grafiklerin sizi etkilemesine izin vermeyin yoksa sağlıklı bir şekilde oyun hakkında düşünüp ne yapmanız gerektiği hakkında belirli bir yargıya varamazsınız. Bu oyunu oynamak için hiç de düşündüğünüz gibi karmaşık tuş kombinasyonlarını kullanmanız gerekmiyor. Çok basit bir şekilde ileri ve geri gidebileceğiniz tuşlar, çevreniz ile çeşitli etkileşimlere girmenize olanak sağlayan bir tuş ve koşma işleminizi hızlandırmak için kullanacağınız tuş dışında başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacak ve sadece bu hareket kabiliyetleri ile oyunun devamlılığını sağlayacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir