Need For Speed World ve Sistem Gereksinimleri

Need For Speed World İnceleme

Araba yarışı denildiği zaman akla ilk gelen oyun olan Need For Speed, kalitesi ile herkesin neden bu oyunu tercih ettiği ortada. Genellikle bilgisayar ortamında oynanan bu oyun, World serisi ile online olarak da oynayabilirsiniz. EA Games gibi bir firmanın yaptığı bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz, geniş haritaları ve sokak yarışları ile sizler heyecanlı dakikalar bekliyor.

NFS online oldu diye eski zevklerden mahrum kalmayacaksınız, illegal yarışlar yüzünden burada da polis sizlerin peşini bırakmayacak. NFS’nin en sevilen özelliği arabaları özelleştirme World serisinde de var. Aracınızı istediğiniz renk seçeneği ile süslendikten sonra üstüne bir logo yapıştırabilirsiniz. Tabi, bunları öyle bedavaya yapmak olmaz, önce basit ve güçsüz aracınızla sokaklarda yarışarak para kazanıp namınızı duyurmanız gerekiyor.

Yarışlara başlamadan önce NFS’nin şehrinde dilediğinizce gezebilirsiniz. İyi bir şoför değilseniz ve şehre zarar vermeye başlarsanız polisin radarına takılabilirsiniz. Şehirde kafanız rahat gezerken polisleri arkanızda görürseniz yakalanmamak için hızlı ve akıllı olun. Tabi, bu kovalamaca sizin verdiğiniz zararlara göre daha çetrefilli oluyor, etkili ve hızlı polis arabaları gelmeye başlıyor. Eğer polislerden kaçmayı başarırsanız tecrübe puanının ve paraların da sahibi oluyorsunuz.

NFS World oyununda kazandığını puan ve paralarında yanında powerup gibi önemli hediyelere sahip olabilirsiniz. Bu hediyeler sayesinde yarıştığınız kişilere pusu kurarak onları geri düşürüp siz liderliği alabilirsiniz.

NFS World yarışında iyi yerlere gelmek istiyorsanız kazandığını puan ve hediyeleri dikkatli kullanmanız gerekir. Aksi takdirde hayalini kurduğunuz arabaya sahip olamazsınız.

Need For Speed World Sistem Gereksinimleri

Şimdi size bu efsane seri için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

İşletim Sistemi: Windows XP-Vista-7-8

İşlemci: Çift çekirdekli Core 2 Duo 1.8 Ghz İntel ve dengi AMD

Ram: 2 GB

HDD: En az 2 Gb boş alan.

Ekran Kartı: Nvidia Geforce 7600 veya ATI Readon 2000

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir