Need For Speed Underground 3 Çıkıyor Mu?

Need For Speed Underground 3 Mü Geliyor

Uzun süredir hiçbir güncelleme ve yeni oyun haberiyle gündeme gelmeyen Need For Speed serisi sürpriz peşinde mi? Resmi sayfasında siyah bir resim yayınlayan Need For Speed, 21 Mayısta yeni oyun çıkacağını yazmıştı. Resmin ayarlarını değiştirince arka fonda iki yarış arabası belirmişti. Bu herkesi heyecanlandırsa da EA Games tarafından hiçbir açıklama gelmemiş olması garipti.

Arka resimde görülen şehir ışıkları herkesin aklına Underground 3’ü getirirken 21 Mayıs günü yayınlanan yeni Need For Speed’in fragmanı heyecanlı bekleyişi başlattı. EA Games oyun içi görsellerin oluşturduğu tadımlık bir fragmanı resmi hesabından yayınladı.

Görünüşe bakılırsa EA Games uzun yıllardır tek düze ilerleyen Need For Speed konusunda yeni grafik motorlarıyla ve yeni geliştirmelerle çalışmış. Son derece güzel grafiklere sahip bir video izledikten sonra oyunun hayal kırıklığı yaratmaması tek temennimiz diyebiliriz. Henüz çıkış tarihi ve oyun hakkında net bilgilerin yer almamasına karşın fragman heyecan veriyor.

EA Games tarafından birçok varyasyonu çıkan efsane yarış oyunu Need For Speed günümüzde eksiklik olarak adlandırılan yarış oyunu sorununu ortadan kaldırmaya niyetli gibi. Spor arabaların modifikasyona uğramış hallerini gördüğümüz fragmanda yeni oyun için oldukça büyük bir çalışma yapıldığını görüyoruz. Eksiklik olan yarış sektörüne yeni bir soluk getirmeyi planlayan şirket alışılagelmiş grafikleri ve oyun motorunu değiştirme peşinde. Bekleyenlerini tatmin edecek bir iş çıkararak oyun sektöründe ki liderliğini sürdürme konusunda iddialı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir