Need For Speed PC Sürümü Oynanış Fragmanı

Need For Speed PC Sürümü Oynanış Fragmanı

Need For Speed serisinin son oyunu konsollardaki yerini alsa da PC kullanıcıları bir süre daha beklemek zorunda kalmıştı. Ancak Ghost Games ve EA Games ortaklığında yürütülen çalışmalar oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Oyunun PC oyuncularına da yıllardan beri istenen özelliklerde sunulacak olması bunun en büyük göstergesi olarak düşünülebilir. Duyurulduğu gibi görsellik açısından yapılan geliştirmeler son derece başarılı gözüküyor. Bunu kanıtlamak amacıyla ise bugün yeni bir oyun içi video tanıtıldı.

Yayınlanan Need For Speed PC oynanış videosu 9 dakika uzunluğunda ve tamamıyla oyun içi detaylardan oluşuyor. Mart ayı içerisinde satışa sunulacağı için hem güncellemeleri hem de oyunun hatasız bir sürüm haline dönüştürülmesini sağlamak amacıyla çalışmalara hız verilmiş. Yayınlanan video gösteriyor ki oyun Ghost Games tarafından yapılan açıklamalarla örtüşen bir kalitede gelecek. Yani 1080p HD görüntü kalitesinin yanı sıra 60 FPS desteği PC oyuncularına da sunulabilecek. Bu durum Need For Speed oyunu satın almak için oldukça yeterli bir sebep.

Need For Speed Güncellemesi PC Sürümünde Olacak Mı?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Need For Speed güncellemesi oyuna oldukça radikal değişiklikler ekledi. Özellikle manuel vites seçeneğinin eklenmiş olması, drag yarışlarının tekrar oyun içine dahil edilmesi ve gerçekçilik anlamında en gerçekçi vites geçişlerini hissetmemiz sağlandı. Şimdiye kadar gelen güncellemeler, çıkan sürümler ve piyasaya sürülen NFS oyunları arasında en gerçekçi vites geçişleri görülebiliyor.

Aynı zamanda bu güncellemenin PC sürümünde de geçerli olması ciddi anlamda önemli bir adım olmuş. Böylelikle yıllardan beri konsollara yapılan güncellemelerden, HD desteğinden ve yüksek FPS’den mahrum kalan PC oyuncuları düşünülmüş oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir