Need For Speed Oynamanın 5 Alternatif Yolu

Need For Speed

Need For Speed bu güne kadar gelmiş geçmiş en iyi yarış serisi diyebiliriz. EA Games tarafından geliştirilen oyunun yeni sürümü bu sene ekstra isim almaksızın çıkacak. Bu aslında bir devrin başlangıcı diyebiliriz. Sayılardan sonra gelen Hot Pursuit, Underground, Most Wanted, Carbon gibi sürümlerden sonra sade Need For Speed ismiyle lanse edilen oyun tamamen sokak yarışı içeriyor. Yarış severlerin en sevdiği şekilde sunulan oyunun dün yayınlanan yeni fragmanında oyunda sahip olabileceğiniz 5 farklı alan anlatılmış.

Youtube üzerinden Need For Speed Icons Trailer ismiyle yayınlanan videoda konsept olarak 4 farklı dal ve bu dalların tümüne sahip olarak 5.dal anlatılmış. Tüm detayları görsel şölen şeklinde izleyebileceğiniz gibi bizde buradan altını çiziyoruz. Need For Speed oyununda yükselebileceğiniz 4 ana dal şu şekilde

  • Tarz (Style)
  • Modifiye (Build)
  • Kanunsuz (Outlaw)
  • Hız (Speed)

İsterseniz bu 4 dalda da aracınızı geliştirebilir karakteristik sürüş yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Belki tamamen modifiyeli, hızlı bir araçla polisleri peşinize takarak arkadaşlarınızla efsanevi bir kovalamacaya girmek daha mantıklı gelebilir. Şimdiye kadar yayınladıkları fragmanlarla yarış severleri heyecanlandırmayı başaran geliştiriciler tipik bir bekleme süreci yarattı.

Genelde NFS oyununun yenisi her zaman Kasım ayında çıkar. Gelenek bozulmadı ve 2015 Kasımının 3’ünde yeni Need For Speed oyunu bizlerle olacak. PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkacak olan oyunun Deluxe Edition paketinin erken satışı mevcut. Pre-Order olarak sahip olmak isterseniz Most Wanted ve Carbon başlarken sürdüğünüz tahminen stock olacak bir BMW M3 E46 ile oyuna başlayabileceksiniz. Bunun yanı sıra birçok oyun içi içeriğe de sahip olabilmeniz mümkün. Yeni Need For Speed ile caddeleri yakmaya sayılı bir zaman kaldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir