Need For Speed Origin Access’te Göründü

Need For Speed Origin Access'te Göründü

Origin Access Xbox One için şimdiye kadar çok sayıda oyunu erken erişime açan sistemdi. Ancak hem PlayStation hem de Xbox One platformu için bu şekilde avantajlar sunulabiliyorken her zamanki gibi PC kullanıcıları unutulmuş izlenimi veriliyordu. Bunun düşünülmesiyle beraber PC oyuncuları içinde hizmet sunulmaya başlandı. Need For Speed oyunu için yeni sürüm konsollara gelmiş olsa da PC oyuncularının halen daha sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz. Bu günlerde size ilaç gibi gelecek bir durum ise resmileşti.

Need For Speed Origin Access üzerinden etkin olarak oyunculara sunuldu. Bildiğiniz gibi uzun süredir PC sürümü çıkmayan oyunun aslında çıkış tarihi bir hayli yaklaştı. Ancak Need For Speed PC çıkış tarihi olan 15 Mart 2016’ya sayılı günler kala sabırsızlık seviyeniz üst düzeye çıktıysa çözümünüz Origin Access olabilir. Zira oyunu kütüphaneye ekleyerek tam 10 saatlik erken erişime hak kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu 10 saatlik süre sonucunda satın almaya karar verirseniz anında indirimi kapıyorsunuz. Need For Speed fiyatı üzerinden %10 indirimle sahip olabilirsiniz.

Need For Speed Origin Access Avantajları

Need For Speed oyununu Origin Access üzerinden tam 10 saat boyunca istediğiniz gibi oynamanız mümkün. Dilerseniz free ride olarak Ventura Bay şehrini alt üst edebilirsiniz. Bu size şehrin en ince detaylarını keşfedebilmeniz için muazzam bir fırsat doğuruyor. Aynı zamanda bu süreci daha heyecanlı geçirebilmeniz için farklı oynanış türleri de var. Örneğin ana görevleri yaparak ana hikâyede ilerleyebilmeniz mümkün oluyor. Origin Access ile Need For Speed keyfini kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini unutmayın.

Özellikle erken satın alma opsiyonuyla %10 indirim kazanabilmek için bu oldukça önemli. EA Games ve Ghost Games ortaklığında sunulan efsane yarış oyunu Need For Speed PC sürümü ile artık oynanabilir olacak. Beklemede kalan tüm oyun severler için büyük gün ise 15 Mart 2016.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir