Need For Speed, Nefes Kesen Yeni Fragmanını Yayınladı

Need For Speed, Nefes Kesen Yeni FragmanınıYarış oyunu denildiği zaman aklımıza kazınan en büyük isimlerden birisi olan Need For Speed için yeni bir fragman yayınlandı. Tamamıyla sıfırdan inşa edilen yeni oyunun seriye damga vuracağı düşünülüyor. Gerek modelleme seçenekleri gerek grafikleri gerekse oynanabilirliğiyle harika bir iş çıkartan iki büyük firma var. Yıllardır seriye efsane oyunlar hazırlayan Electronic Arts ve bu oyun için çözüm ortağı Ghost Games. Gerçekten ikilini harika bir iş çıkardığını söyleyebiliriz.

Yayınlanan videoyla hem dahil olan araçların gerçekçiliği hem de aşırı derecede artan modifikasyon seçeneklerini inceleyebiliyorsunuz. Ciddi anlamda modifiye denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan birisi olmasına karşın bu konuda eleştiriliyordu. Zannediyorum ki oyunculardan gelen tepkilere oranla yepyeni bir sistemle harika bir konsept hazırlanmış. Dikkat çeken detaylardan birisi ise Need For Speed fragmanında BMW, Mercedes Benz, Porsche gibi markaların üst model araçlarının gözükmesi. Bildiğiniz gibi en son Most Wanted ile ortaya çıkan BMW M3 rüzgarı halen daha ortalığı sallıyor.

Yeni model lüks araçların yanında Mazda Rx-7, Golf GTI, Porsche 911 Carrera, Honda Civic gibi efsaneleşmiş modellerde ayrıca dikkat çekiyor. Ancak gerek aracın dış görünümü gerekse performans anlamında eklenebilecek detaylar harika gözüküyor. En ufak ayrıntısına kadar farklı kombinasyonları veren, bunlar hakkında bilgi ve ön izleme sunan garaj sistemi bulunuyor. Bu sayede yeni NFS fragmanında oyunun nasıl olacağını bizzat görebiliyorsunuz.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 Kasım 2015 tarihinde satışa çıkacak olan oyun için, çıkmasına 1 ay kala heyecan dorukta. Muhtemelen çıkışına kadar bir oyun içi görüntülerden oluşan fragman daha izleyeceğiz. Avrupa satış tarihi için belirtilen 5 Kasım 2015’te aynı şekilde beklenilen tarihler arasında yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir