Need For Speed Most Wanted Ücretsiz Oldu

Need For Speed Most Wanted Ücretsiz Oldu

Need For Speed serisinin belki en etkili oyunları arasında gösterilebilecek sürümü Most Wanted olmuştur. Bu bir nevi geçiş döneminde olan oyunun seri bazında direkt olarak sokak yarışlarına döndüğü versiyondur. Şüphesiz şimdiye kadar NFS oyuncuları bu seriyi kaçıracak değillerdi. Ancak 2012 yılında çıkarak yarış oyunları arasında devrim yaratmayı başaran NFS Most Wanted ücretsiz oldu.

Birçok oyuncunun bunun nasıl olacağına dair kafasında soru işareti oluştuğunu biliyoruz. Açıkçası yayıncısı EA Games tarafından yeni çıkan NFS oyununa karşılık Need For Speed Most Wanted ücretsiz indir seçeneği sunduğunu düşünüyoruz. Daha öncede Battlefield 3, Dead Space, Plants vs Zombies gibi oyunların Origin üzerinden bedava sunulduğunu görmüştük. Görünen o ki sıra NFS Most Wanted oyunu için gelmiş.

Need For Speed Ücretsiz İndir

Need For Speed Most Wanted indir seçeneği EA Games resmi platformu Origin üzerinden yapılmaktadır. Dolayısıyla bu indirme işlemini yaparak oyuna bedava sahip olabilmek için Origin hesabınızın olması gerekiyor. Birçok farklı oyuna ulaşabileceğiniz platformda hesabınızla giriş yaptıktan sonra kolayca indirme işlemlerinin yapıldığı bölümden hiçbir ücret ödemeden oyuna sahip olabileceksiniz.

Eğer kayıtlı bir üyeliğiniz yoksa hemen kayıt olarak Origin hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bunun içinde herhangi bir ücret ödenmemektedir. NFS Most Wanted ücretsiz oldu haberi kısa sürede internet üzerinden yayıldı ve birçok oyuncuya tekrar oynama imkânı yönünde döndü diyebiliriz. Ancak bu sürecin çok uzun olmayacağını ve yakın zamanda oyunun ücretsiz durumunun eski haline döneceğini belirtelim. Yani NFS Most Wanted indir seçeneği için çok fazla zamanınız yok diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir