Need For Speed İçin SpeedList Güncellemesi Yolda

Need For Speed İçin SpeedList Güncellemesi Yolda

Need For Speed serisi son çıkan oyunla beraber yine başarılı bir ivme kazandı. Özellikle de NFS hayranları tarafından çok sevilen bir yapım haline dönüşen oyunun geniş bir kitleye ulaştığı günümüzde Ghost Games yeni bir yama duyurdu. Aslına bakarsanız geçtiğimiz hafta yeni Need For Speed oyunu için düğmeye basıldığını ve hazırlıkların ufak ufak başladığını ima eden bir açıklama gelmişti. Fakat mevcut oyunu da direkt olarak saf dışı bırakmak istemeyen geliştiriciler Need For Speed SpeedList güncellemesi ile hayranlarının yüzünü güldürecek gibi gözüküyor.

Need For Speed SpeedList Yaması Ne Zaman Çıkıyor?

Need For Speed SpeedList yaması ile oyunda daha önce görülmemiş 3 içerik, 3 yeni kupa ve oyun içi mini görevlerde belirli yenilikler dikkat çekecekmiş. Aynı zamanda sunulan açıklamada bazı ayrıntılı detaylarda paylaşıldı. Bu güncelleme ise yarın, yani 28 Nisan 2016 tarihinde oyun severlerle buluşacak.

Need For Speed SpeedList Güncellemesi Neleri İçeriyor?

  • SpeedList

SpeedList daha önce Most Wanted ve Rivals ile karşımıza çıkmış olan, diğer yarışçılarla girdiğimiz mücadele sonucunda puan kazandığımız bir sistemdir. Need For Speed oyununda ise gerçek 5 oyuncuya karşı verilen mücadele sonucunda kazanan mini bir klip ve puanlarla ödüllendiriliyor.

  • Prestige Mode

Prestige Mode size farklı oyunları anımsatmış olabilir. Ancak bu modu NFS severler direkt olarak oyunu bitirdikten sonra kullanacak. Ultimate İcon’u kazandıktan sonra ana senaryoya bağlı olarak tüm oyun türlerini seçme şansına sahip olacaksınız. Şehirde Outlaw, Crew, Speed, Style ve Build olarak dilediğiniz gibi farklı karşılaşmalara katılabileceksiniz.

  • Activities

Need For Speed yarışlarına iki yeni seri katılıyor. Bunların ilki Drift Corner iken diğeri de Speed Run oluyor.

  • Daily Challenges

Her gün değişen ve size heyecan veren günlük görev sisteminin adıdır. NFS oyununda nefes kesici bir maceraya ana senaryo haricinde de sahip olmanızı sağlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir