Need For Speed Çıkış Fragmanını Yayınladı ve Herkesi Büyüledi

need-for-speed-yeni-fragman

 Need For Speed yeni oyununun çıkışına günler kala yeni bir video yayınladı. EA Games ve Ghost Games ortaklığında geliştirilen yeni nesil yarış oyununun ilk duyurulduğu günden bu yana çok büyük bir heyecan hakimdi. Ancak yayınlanan videolar bu heyecanı arttıran en büyük faktör oldu. Bunun genel sebepleri arasında çok geniş bir araç konseptiyle çok gerçekçi grafikler olduğunu söylemek mümkün. Yani düşünün ki şimdiye kadar çıkmış olan en iyi yarış oyununu oynamaya 5 Kasım 2015 tarihi kadar yakınız.

Need For Speed çıkış videosu izlendiğinde dikkat çeken ilk detaylardan birisi şehir içindeki polisler oldu. Yani amansız kovalamacalar yine gündemimizde olacak. Bunun haricinde NFS serisinden alışık olduğumuz modifikasyon seçenekleri yine aktif ediliyor. Sokak ruhunu tekrar yaşayacağımız oyunda sokak yarışında bir numara olmak daha zor olacak gibi duruyor. Bu sefer şehir gereğinden fazla geniş tutulmuş ve sürüş zevki olarak daha fazla hitap edecek diyebiliriz.

Video YouTube üzerinden resmi EA Games kanalında yayınlandı ve yayınlanan diğer videolar kadar ilgi gördü. Özelikle oynanış, araçlar, modifiye seçenekleri gibi çok farklı video konseptleri yayınlayan EA Games bu sefer çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor. Videoda gördüğümüz araçlar arasında Lamborghini, Ferrari, Porsche, BMW gibi markalar yer alıyor. Bu noktada sadece normal araçlar değil lüks spor arabaların oyunda olduğunu bizzat görmüş olduk. Daha önceden yayınlanan araç listesi bu video ile beraber çok daha büyük bir önem kazanmış oldu.

Herkes bilgisayarlarının başında direksiyona geçeceği 5 Kasım 2015 tarihini bekliyor. Bu noktada PC, Xbox One ve PlayStation4 oyuncuları için muazzam bir yarış deneyimi mümkün olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir