Need For Speed BMW Fragmanı Yayınladı

needforspeed

 Bildiğiniz gibi yeni Need For Speed oyununun çıkmasına neredeyse günler kaldı. 3 Kasım 2015 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkacak olan yarış oyunu birçok kişiyi heyecanlandırıyor. Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en efsanevi yarış serisi olan NFS için yeni oyun her zaman bu etkiyi yaratmayı başarıyor. Üstelik bu sefer en son görsel tekniklerle donanmış yepyeni bir oyun motoru kullanılarak hazırlanıyor.

Lisans konusunda tüm araçlarla anlaşmayı sağlayan EA Games ve Ghost Games bu anlamda çok başarılı bir iş çıkarmış. Porsche, Mercedes, BMW, Mustang ve birçok araç şuan oyunda ekli durumda. En son Most Wanted oynarken kullandığımız BMW M serisiyle ne kadar büyüleyici bir deneyim yaşadığımızı hatırlıyorsunuz. Şimdi yeni nesil Need For Speed oyununda BMW M2 Coupe rüzgarı esiyor.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan modifikasyon ve geliştirme fragmanının ardından bu hafta bir fragman daha yayınlandı. Oyunun çıkış tarihine az bir süre kalan NFS için bombalar birer birer patlıyor. Yayınlanan fragmanda birçok araç var ancak bir tanesinin üzerine özellikle vurgu yapılmış. BMW M2 Coupe NFS oyununda oldukça şık durmuş ve herkes tarafından beğenilmiş. Fragmanda bir yarış organizasyonundan kesitler, şehir görünümleri, araçların özellikleri gibi detaylara yer verilmiş. Aslında BMW M2 fragmanı gibi gözükse de oyun içi görsellerin ağır bastığı bir Need For Speed videosu olmuş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir