NBA2k15 ile Eğlenceye Hazır Olun!

nba2k15-inceleme-konusu

Yılların eskitemediği bir oyun olan NBA serisi online oyun platformlarında ve masaüstü pc platformlarında oyun sever kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Başarılı grafikleri ve oyun için etkileşimleri ile boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilmenize olanak sağlayan NBA 2K15 serisi ile yepyeni oyuncu kadrolarıyla tanışacak ve basketbol oynamanın zevkine tam anlamıyla varacaksınız.

Çeşitli oyun konsolları ile oyun zevkinizi daha da arttırabilir ve çoklu oyun seçenekleri ile arkadaşlarınızla rekabet halinde olabilirsiniz. Basketbol konusunda herkesin de bileceği gibi piyasanın tek lideri konumunda olan NBA 2K serisi ile artık yeniliklere hazır olun!

NBA yapımcısı olan 2K Sports tarafından uzman oyun tasarım ekibi ile hazırlanan bu oyun gün geçtikçe eklenen yamaları ve gelen talepler üzerine eklenen oyuncu kadrosuyla basketbol severlerin olduğu kadar diğer kesimin de dikkatini üzerinde toplamayı başarmış durumdadır. Bu NBA 2K15 serisinin en çok göze çarpan özelliği 2K14 serisinde olmayan karakter yaratma özelliğidir.

Oyuna ilk başlarken bizi karşılayan başlangıç ekranında var olan karakter yaratma özellikleri ile hayalimizde olan ya da en çok sevdiğiz basketbol oyuncusunu kendi karakterimiz olarak yaratabilir ve büyük bir zevkle oyuna devam edebiliriz. Bu oyunun en büyük özelliklerinden biri de kendi portremizi kendi oyun karakterimiz olarak oyuna kaydedebilmemizdir. Kendi profil fotonuzu oyun içerisindeki gerekli ortamlara yükleyerek birebir gerçek oyun deneyimini yaşayacaksınız.

 Karakterlerinizi her türlü kişiselleştirme adı altında şekilden şekle sokabileceğiniz gibi ten rengi gibi seçenekler ile de beyaz ya da zenci olarak karakterinizin üst düzey özelliklerini kolay bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Sadece NBA 2K15 serisinde değil de tüm spor oyunlarında kesinlikle olması gerektiğini düşündüğümüz kendi karakterinizi en ince ayrıntısına kadar özelleştirebilme seçeneği bu oyunu diğerlerinden ayıran en büyük özellik…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir