NBA Live 15’in Çıkış Tarihi Ertelendi

NBA Live 14 serisinin beklentileri karşılayamadığı düşünülse de Live 15 için tam tersi söyleniyor. Güzel görünüme sahip olan NBA Live 15, bir süredir EA Sports’un 2k oyunlarına görsel ve içerik bakımından yetişmeye çalıştığı için yenilemeye sakladığı serinin ikinci oyunu olarak da tanınıyor.

NBA Live 15 hakkında yeni açıklamalar gündeme geldi. Belirtildiğine göre oyun, sadece yeni nesil konsollara geldi ve sınırlı sayıda çıktı. Bu durum hem avantaj hem dezavantaj olarak düşünülebilir. 2k15’ten daha başarılı bir ürün sunabilmesi için, sınırlı sayıda olması fayda sağlayabilir.

Yapılan son açıklamalarda NBA Live 15’in çıkış tarihinin 2k15’in çıkış tarihinden bir hafta sonraki ileri bir tarihe ertelendiği söylendi. Yani NBA Live 15’in yeni çıkış tarihi olarak 28 Ekim hedef gösterildi. Normalde 7 Ekim de çıkacağı söylenen oyunun yeni tarihiyle arasındaki zaman dilimi 3 haftayı buluyor. 2k15’in çıkış tarihe paralel yapılan bu değişikliğin NBA Live 15 için olumlu ya da olumsuz etkilerini, oyun çıktıktan sonra görebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir