NBA General Manager 2015 Android Basket Oyunu

android-basket-oyunu-nba-general-manager-20015

NBA General Manager 2015 yıllardır futbol menajer oyunlarının arasında kaybolup giden basketbol menajer oyunu sıkıntısını çözecek gibi duruyor. Oldukça kaliteli bir alt yapı ve detaycılığa sahip olan oyun Android cihazlarda oynanabiliyor. Oldukça güncel ve gerçek veriler kullanılmış ve veri tabanı sürekli olarak güncelleniyor. Bu sayede güncel NBA dozajında her şeyi gerçekmiş gibi kabul edebiliyorsunuz.

NBA General Manager 2015 favoriniz olan NBA takımının tüm idaresini size veriyor. Finansal görüşmeler, teknik çalışmalar, oyuncu alım satımları, kadro dizilişleri, taktiksel düşünceler gibi konuların tamamı sizin inisiyatifinizde oluyor. Bu çok büyük bir sorumluluk ancak gerekli çalışmalar neticesinde başarılı bir lig ortaya koyarak şampiyon olabilmek sizin elinizde. NBA içinde yer alan tüm oyuncu ve takımların var olduğu NBA General Manager 2015’in en büyük artısı gerçekçilik demiştik. Bu şu demek oluyor.

2015 sezonunun en iyi oyuncusu Kobe Bryant ise oyunun en iyisi de odur. Eğer en iyi oyun kurucu bu sezon Tony Parker ise oyun içinde transfer edeceğiniz en iyi oyun kurucu doğal olarak Tony Parker oluyor. Gerçek oyuncular ve gerçek oynayışlarını baz alarak üretilmiş oyunda her oyuncuyla anlaşmanız dahilinde sözleşme imzalayabilirsiniz. NBA aşığı birinin hayalindeki takımı kurarak bir yıldızlar karması oluşturmasına imkân veriyor oyun. Ancak bazı durumlarda son derece büyük problemlerle boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Mutsuz oyuncular, kaybedilen maçlar, şampiyonluk beklentisine karşın olamama gibi durumlar sizin için çok büyük psikolojik bir yıkım.

NBA General Manager 2015 süregelmiş futbol menajer oyunlarına kıyasla basketbol menajerliğini mobile taşımış bir oyun. Android alt yapısıyla gerek akıllı telefonlarda gerek tabletlerde rahatça oynayabileceğiniz NBA GM 2015 Google Play Store üzerinden bedava olarak sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir