NBA 2K17 Tanıtım Fragmanı Göz Dolduruyor

nba 2k17

NBA 2K17 oyunu basketbol hayranları için son derece önemli. Uzun süredir beklenen tanıtım fragmanı ise ilk görüşte hayal kırıklığı yarattı. Bildiğiniz gibi Brezilya’nın Rio de Jenerio kentinde devam eden 2016 Rio Olimpiyatları nefes kesen bir mücadele sürüyor. Bu esnada da 2K Games boş durmayıp merakla beklenen NBA 2K17 fragmanı ile karşımıza çıkıyor. Özellikle Olimpiyat döneminde yayınlanmasının ise ince bir sebebi olduğunu söylemek gerekiyor.

Fragman hakkında hayal kırıklığı kısmına değinerek başlayalım. Öncelikle bir tanıtım videosu olarak oyun içi oynanış dinamiğine dair çok bir şey içermiyor. Bunu olumsuz bulan çok fazla oyuncu olmasına karşın ciddi bir kitleyi etkileyen bir fragman hazırlanmış. Mevcut NBA 2K17 fragmanı ile Amerika Birleşik devletlerinin ulusal marşının okunduğu, iki farklı takımın yer aldığı bir video izliyoruz. Grafik detayları, çevre kaplamaları ve bize sunulacak ortam hakkında gerçekten bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir çalışma. Karşınıza çıkan iki takım ise 1992 yılında tarih yazan Amerikan Milli Basketbol Takımı. Yani namı diğer Dream Team ve günümüz ABD milli basketbol takımı. Bu yönden ise ilginç tesadüflerin yaşandığını söylemeliyiz.

NBA 2K17 Dream Team Açık Olacak Mı?

Videoda şuanda olimpiyatlarda basketbol milli takımının koçu Mike Krzyzewski ile beraber Larry Bird, Charles Barkley, Magic Johnson ve Michael Jordan gibi potanın efsanelerini görmek mümkün hale geliyor. Bir diğer ayrıntının ise İlk defa bir NBA 2K oyunu için Australian Boomers takımının açık olduğuna şahit oluyoruz.

NBA 2K17 Dream Team içinse oyunu erken siparişle satın almanız gerektiği bilgisi açıklandı. Gerçeği söylemek gerekirse oyunu satın alacak olan oyun severlerin muhakkak pre-order ile Dream Team’e erişmelerini öneriyoruz. Zira oyunun tadını efsanelerle çıkarmak müthiş bir keyif verecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir