NBA 2k15’e Gelecek My Career Modu Videosu

EA Sports, NBA Live Serisi sayesinde basketbol oyunları arasında üst seviyelere yerleşti. Ancak son zamanlarda NBA 2K15, bu başarılı yapıma rakip olarak piyasada yerini aldı. Her ne kadar 2015’te görücüye çıkacağı açıklansa da oyun, bugün ki haberleriyle bile üzerine çok büyük bir oyuncu kitlesini çekmeyi başardı. Milyonlar nefeslerini tuttu ve NBA 2K’dan gelecek haberleri bekliyor.

NBA Live’a rakip gösterilen NBA 2K15, tamamen oyuncunun eşi benzeri olmayan bir tecrübe kazanmasını sağlamaya yönelik oyuna farklı modlar, yeni arayüzler, grafiksel yenilikler ve benzeri sistemler ekledi. Bu sistemlerden en çok öne çıkan ‘’My Career’’ oldu.

Tanıtımı yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgiyle karşılaşan bu sistemde; Akıl Hocaları, Simüle Et ve Oyna, Şampiyonluk, Koç Tatmini ve Kazanılan Rozetler gibi bölümler yer alacak. Tüm bu içerikler, oyuncunun profesyonel takım ruhuna adaptasyonunu kolaylaştıracak. Tamamen kendini oyunda hissedebileceği bir ortam sunmuş olacak.

NBA 2K15 hakkındaki haberlerin devamının geleceğini söyleyebiliriz. Oyunun MyCareer modu tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir