NBA 2K15 My Career Modu’nun İçeriği

NBA 2k15’in sistemleri arasından My Career’in içeriğinde yer alan bölümler; Akıl Hocaları, Koç Tatmini, Geliştirme Sistemi, Rozetler, Simüle et veya Oyna, Sponsorluklar ve Şampiyonluk olarak açıklandı. Bu bölümlerin her birini kısaca açıklamak gerekirse;

Akıl Hocaları ismindeki bölümde, zekanızı ortaya koyarak tam anlamıyla, her bir takımı temsil eden NBA Oyuncuları ile seçtiğiniz takım arasındaki rekabette kendinizi kaybedebilirsiniz.

Koç Tatmini bölümünde, oyunlar hakkında tamamen gerçekçi analiz yapma imkanı sunulacak. Oyuncular bu yeni oynanış sisteminden oldukça fazla keyif alacak. Oyundaki tüm performansınız ile Koç Doc Rivers tarafından değerlendirileceksiniz.

Geliştirme Sistemi isimli bölüm, tamamı ile yenilenmiş haliyle oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca uzmanlıklar çok daha önemli olacak.

Rozetler bölümünde, adında da anlaşılacağı gibi rozetler kazanılacak. Tabi bu durum, oyuncunun oyunda ki başarı durumuna bağlı olacak. Bronz rozetten gümüşe ya da altına başarılı oyuncular erişebilecek.

Simüle Et veya Oyna bölümünde, oyuncular isteğe bağlı arzu ettikleri maçları simüle etme hakkına sahip olacaklar ve yine arzu ettikleri şekilde oynayabilecekler. Hangi takımda oynuyorsanız o takıma göre çeşitli krediler elde edeceksiniz.

Sponsorluklarda, oyunculara sponsorluk sunabilme ayrıcalığı sağlanacak.

Şampiyonlukta ise, şampiyonluk yüzünüzü istediğiniz gibi MyPark’ta sergileme şansı yakalayacaksınız.

Tüm bu açıklamaların ardından meraklıları için şunu belirtmeliyiz ki NBA 2K15, 7 Ekim’de PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4 için piyasaya sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir