NBA 2K15 için Final Four Yeni Güncelleme Geldi

nba-2k15-yeni-guncelleme

NBA 2K15 severleri için 20’nin üzerinde takım eklenerek Euroleague Final Four güncellemesi gelmiş oldu. Visual Concepts’in  ödül almaya hak kazanmış yeni oyunlarından olan NBA 2K15, takımların kadrolarına kadar tam bir güncelleme ile kalitesini artırmaya devam ediyor.

Birçok oyunda oyuncuların gerçekçiliği pek olmayabiliyor. Hatta bazıları o kadar geç güncelleme yapıyor ki, takımınızda bir sürü transferler olmasına rağmen siz halen eski oyuncu kadrosu ile oynamaya devam ediyorsunuz. Euroleague takip ediyorsunuz NBA 2K15 15-17 Mayıs tarihlerinde oynanan maçları da izlemişsinizdir. Güncelleme ile o tarihlerde oynanacak maçlar ile aynı kadroya sahip takımlarla mücadele edebiliyorsunuz.

My Team karşılaşmaları da Final Four ile entegre oldu, TAE’de önceden mücadele etmiş bütün kaliteli NBA takımları ile kıyasıya kapışabileceksiniz. Zorlu karşılaşmalardan galip gelen kişiler 7500 puan alarak kart paketi alabileceksiniz.

NBA 2K15 birçok platformda severek oynanıyordu (PS 3-4, Xbox serileri) ve artık şimdi de PC için aktif olarak satışa geçti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir